Батьки починають замислюватися про освіту своєї дитини мало не з пелюшок. Потрібно розуміти, які навички варто розвивати з дитинства, щоб у майбутньому та ж шкільна програма давалася дитині легко. Багато хто також цікавиться, коли почати заняття англійською з дітьми. Ніщо так не сприяє поліпшенню пам'яті й розумових здібностей, як вивчення іноземних мов. Крім того, англійська для дитини – це основа успішного майбутнього.

У багатьох школах заняття англійською з дітьми починаються з першого класу, тому краще підготувати вашого малюка заздалегідь, навчити його основам і легким словам. Можна почати з домашнього навчання, якщо у вас достатньо часу, до того ж у наш час існує безліч посібників, розвивальних іграшок та інших матеріалів для дітей. Згадайте хоча б навчальний американський серіал «Даша-мандрівниця», в якому головна героїня в ігровій формі навчає маленьких глядачів цифрам, назвам предметів, англійської мови та правилам поведінки. Це також непоганий посібник для батьків, завдяки якому вони можуть зрозуміти, в якій формі подавати матеріал дітям. Головне – не перевантажуйте їх.

Заняття англійською з дітьми
Шлях до серця дитини лежить через цікаві ігри. Заняття англійською з дітьми мають бути веселими

Ваша дитина ще встигне посидіти за партою з підручниками, а поки до цього ще далеко – спробуйте в ігровій формі прищепити їй інтерес до вивчення англійської мови для дітей. Зробити це не так важко, як здається. Діти тягнуться до всього нового, особливо якщо це щось яскраве, з картинками, та ще й розмовляє. Сучасний ринок дитячих товарів пропонує безліч іграшок, книг і карток, які позитивно впливають на розвиток дитини. Такі домашні уроки однаково цікаві як для дітей, так і для батьків. Щоб зацікавити вашу дитину, використовуйте такі атрибути:

  • яскраві картки для вивчення англійського алфавіту з картинками;
  • розвивальні іграшки зі звуковим супроводом;
  • розмальовки з простою англійською лексикою.

Під час вивчення англійської мови для дітей дуже важливо, щоб і батьки виявляли інтерес до всього, що відбувається. Дитина дивиться на вас, вона вбирає ваші емоції та включається в процес із великим запалом. Домашні заняття з англійської мови для дітей дають непогану базу знань, яка в майбутньому допоможе засвоювати шкільну програму. Це також непоганий інструмент для соціалізації дитини, адже вона не тільки вивчає слова, вона намагається використовувати їх у спілкуванні. Наприклад, запам'ятавши слово «apple», ваша дитина буде називати фрукт тільки так, а потім із задоволенням повторить усі вивчені слова. Також під час вивчення англійської мови для дітей важливу роль відіграють аудіо- та відеоматеріали. Вони дозволяють дитині добре відчути іноземну мову.

Дата публікації: 20 лютого 2020