Англійська для дитини – це щось зовсім нове й незвідане, але перш за все – це навчання. Щоб воно не було виснажливим, краще подавати все через гру та показати, наскільки це захопливо. На запитання «з чого краще почати?» у нас дуже проста відповідь – із вивчення англійської абетки для дітей.

Англійська абетка для дітей та рахунок
Засвоївши англійську абетку, дитина може починати вчити прості слова

Навіть рідну мову дитина починає вчити саме з алфавіту. Це потрібно не тільки для того, щоб вона могла правильно вимовляти букви, але також читати й писати. Спершу англійська абетка для дітей здаватиметься дуже подібною до українського алфавіту. І дійсно, деяка схожість букв є, але тільки не в їх вимові. Тут і можуть виникнути труднощі. Дитина несвідомо буде асоціювати іноземні літери з рідним алфавітом і губитися. Тому дуже важливо підтримати її та не вводити в оману.

 

 

Англійська абетка для дітей хороша тим, що батьки можуть брати безпосередню участь у її вивченні разом із дітьми. Ті, у кого рівень мовних навичок хоча б базовий, можуть виступити в ролі викладачів. Найголовніше – вибрати правильний підхід і матеріали. Це можуть бути:

  • красиві ілюстровані дитячі книжки з англійської мови;
  • барвисті картки з англійськими літерами;
  • аудіозаписи з дитячими англійськими пісеньками (той же алфавіт можна не просто проговорити, а проспівати, так він навіть краще відкладеться в пам'яті дитини);
  • цікаві настільні ігри, спрямовані на вивчення іноземних мов;
  • розвивальні іграшки, що «говорять» англійською, і багато іншого.

Нехай заняття стануть захопливою грою, в кінці якої на дитину чекатиме приємний сюрприз. Що б ви не вивчали – алфавіт або англійський рахунок – для дітей дуже важливо знати, що вони стараються не дарма. Дитину потрібно заохочувати і хвалити за хороші результати.

Також необхідно пам'ятати, що алфавіт і англійський рахунок для дітей виглядають просто тільки для батьків. Дитина ж, яка раніше не мала справи з іноземними мовами, може розгубитися і навіть злякатися. Тому в жодному разі не сваріть малюка, якщо у нього не виходить з першого, другого або навіть десятого разу. Іноземні мови не завжди під силу дорослим, що вже говорити про найменшеньких. Будьте терплячими й не намагайтеся дати дитині більше, ніж вона зможе осилити.

Почніть із азів англійської для дітей, адже вчитися читати з першого ж уроку у вас все одно не вийде – дитина просто не знає букв і як вони вимовляються самі по собі, не те що в словах. Якщо ви хочете самостійно навчити вашого малюка іноземної мови, а не записати до школи на курси, ретельно продумайте, як подати матеріал і які знання дитині необхідно отримати на перших порах. Залежно від того, як швидко ви освоїте англійський алфавіт, рахунок для дітей та інші ази, ви зрозумієте, як вам діяти далі.

Дата публікації: 10 березня 2020