Вивчити англійську до рівня Advanced і вище можна тільки проживаючи в Англії, США або Канаді мінімум пів року? Ми в Green Country знаємо, що це міф. Викладаючи англійську для дітей у Києві не перший рік, ми довели: дитина може вільно заговорити іншою мовою, не виїжджаючи за межі країни.

Зміст

1. Англійська для дітей у Києві: коли починати навчання дитини англійської?
     1.1. Стадії вивчення іноземної мови у дітей
2. Занурення в середовище вивчення англійської в Києві: діти й підлітки – різниця сприйняття
     2.1. Користь читання літератури англійською для дітей і підлітків
     2.2. Як дітям безболісно пройти етап помилок у процесі навчання англійської?

Усі батьки знають, як важко дитині сісти за навчання або виконання домашки. Ви коли-небудь замислювалися, чому? Відповідь криється на поверхні, одночасно будучи ключем до розуміння дитячих потреб. Картинка світу в малюка виглядає так: грати – це весело та легко, вчитися – нудно та важко. Звичайно, ваша дитина обере те, що їй більше подобається.

Тому англійська для дітей має бути не тільки простою, але й цікавою. Знайти підхід до дітей будь-якого віку – одне з головних завдань викладача. Школи англійської для дітей в Києві піклуються про те, щоб заняття давалися малюкам легко, вони постійно бачили свої успіхи та зберігали бажання продовжувати вивчення мови.
 

Англійська для дітей у Києві: створюємо мовне середовище
Мотивація дитини – важливий елемент, без якого вчитися буде важко

Англійська для дітей у Києві: коли починати навчання дитини англійської?

Чи правда, що чим раніше дитина почне вивчати англійську, тим краще? Так, і ось п'ять переваг вивчення англійської з юного віку.

 1. Дитина до двох років дуже швидко вбирає будь-яку інформацію, адже вчиться практично всього – тримати предмети, ходити, говорити. Психологи стверджують, що знання, набуті за перші два роки життя, залишаються з нами назавжди. Ось чому лінгвісти радять вмикати маленьким дітям музичні концерти, інтерв'ю та навіть лекції іноземною мовою.
   
 2. Якщо вивчити англійську для дітей у Києві, то в більш дорослому віці буде легше вчити інші іноземні. Як відомо, дитина вивчає рідну мову майже на рівні інстинкту. Коли ж її мозок проробляє це двічі – починає формуватися певна навичка.
   
 3. У маленьких дітей є більше часу на навчання. Що старша дитина, то більше її щоденне навантаження. Встигнути вивчити нову мову, при цьому відвідуючи різні секції та зберігаючи високі оцінки з інших предметів, здається, як мінімум, дуже непростим завданням.
   
 4. Заняття з англійської для дітей у Києві в спеціалізованих школах проводяться в ігровій формі, в такий спосіб можна зацікавити дитину в навчанні ще в дошкільному віці. Веселі завдання, фізична активність, використання інтерактивних онлайн-тренажерів роблять заняття не такими, як звичайні уроки, і їх дійсно хочеться відвідувати.
   
 5. В юному віці легше сформувати правильну вимову. Наш досвід показує, що маленькі діти на «живих» уроках англійської вбирають усе, що чують від викладача. Їм набагато легше, ніж підліткам, відтворювати слова з правильною вимовою, розуміти й відчувати мову.

А щоб уникнути помилок у процесі вивчення літер і звуків англійською, подивіться наше відео.
 


Отже, з двох років можна починати навчати малюка основ англійської самостійно або за допомогою викладача в мовній школі індивідуально. Далі ми розповімо, чому шість років – це оптимальний вік для початку найефективніших занять у групі.

Стадії вивчення іноземної мови у дітей

Середньостатистична дитина дошкільного віку вже вміє вирішувати приклади, читати нескладні тексти й писати диктанти з двох-трьох речень. Цього рівня знань цілком достатньо для вивчення простої лексики нової мови. А крім іншого, шестирічному малюку необхідно розвивати навички формування соціальних зв'язків. Для цього щонайкраще підходять заняття з англійської для дітей у Києві.
 

Англійська для дітей у Києві: створюємо мовне середовище
Маленьким дітям легше вчити англійську мову, але їх важче зацікавити

Поговоримо про стадії опанування нової мови дітьми: як заняття з англійської допомагають малюкам і підліткам безболісно переходити з одного етапу на інший. Дізнаємося роль не тільки викладача, а й батьків у процесі вивчення англійської з пелюшок.

 • Мовчазний період. Подібно до того, як у дитинстві діти могли спілкуватися тільки через міміку та жести, на початку вивчення англійської вони знову переживають схожий стан. Йдеться про момент, коли дитина вчиться розуміти рідну, а згодом й іноземну мову.

  У цей проміжок часу маленьким учням необхідна підтримка. На уроках англійської викладачі допомагають дитині зробити перший впевнений крок від простого розуміння до самостійного висловлення думок. Із боку батьків буде потрібно багато терпіння, проте результат буде того вартий.

   
 • Перші фрази англійською. Діти переходять на наступну стадію, коли починають вимовляти окремі слова та невеликі завчені фрази. Важливо дати час дитині звикнути до мови, не квапити її та продовжувати розмовляти з нею англійською. Не варто припиняти ходити на групові заняття.

  За аналогією з вивченням рідної мови, що більше часу ваш малюк перебуватиме в іноземній середовищі, то швидше він пройде цей етап. У школах, де викладають англійську для дітей у Києві, учнів повністю занурюють у світ британської та американської культури. Діти відзначають традиційні свята, такі як Хелловін і День подяки, і знайомляться з нейтів спікерами.

   
 • Складання словосполучень. На третьому етапі вивчення англійської дитина починає формувати свої перші логічні фрази. Маючи вже достатній словниковий запас, вона, наприклад, може об'єднати слова «cat» та «white», склавши словосполучення «a white cat». А на подальших заняттях з англійської діти вже формулюють невеликі речення. Зокрема, вони можуть назвати своє ім'я і вік і навіть вести нескладний діалог.

Швидкість переходу з однієї стадії на іншу залежить від того, як часто дитина відвідує уроки англійської. Не останню роль відіграє і регулярне виконання підготовчих завдань, підтримка сім'ї та старанність учня.

Занурення в середовище вивчення англійської в Києві: діти й підлітки – різниця сприйняття

Вивчити англійську, не виїжджаючи за межі нашої країни, можливо за умови повного занурення в англомовне середовище тут. Допоможуть приватні уроки, читання, перегляд іноземних телепрограм, онлайн-ігри й тренажери. Ну а найдієвішим способом залишаються практичні заняття з англійської для дітей у Києві.

Безумовно, занурення, про яке ми говоримо, буде дуже відрізнятися для дитини молодшого віку та підлітка. Тому в мовних школах для них застосовуються різні підходи до навчання, але є і загальні риси. Наприклад, у будь-якому віці дітям подобається бачити свої успіхи й отримувати винагороду. І малюки, і підлітки охоче виконують цікаві завдання, легше вчать візуально представлений матеріал і уважніше слухають веселі діалоги.

І хоча, на перший погляд, різниця в сприйнятті іноземної мови в 6 і 16 років колосальна, своїми здібностями маленькі діти можуть вас здивувати.

Користь читання літератури англійською для дітей і підлітків

Усім добре відомо, як багато дає людині читання. Чим більше ваша дитина читає, тим грамотніше і легше висловлює свої думки вголос або на папері. З досвідченим викладачем і підтримкою однокурсників дитина починає правильно вимовляти слова вже через кілька тижнів читання. Однак варто врахувати, що така активність призводить до набагато більш вражаючих результатів на заняттях із фахівцями, ніж у разі домашнього навчання.
 

Англійська для дітей у Києві: створюємо мовне середовище
Один із найкращих способів навчання для дітей – читати книги англійською

Чим відрізняється цей спосіб занурення в середовище іноземної мови для дітей і підлітків? Перш за все, обсягом тексту. По-перше, учні молодшого віку не можуть довго концентруватися, на відміну від тих, що старше. По-друге, вони й рідною мовою ще не читають довгі твори. Підбирати літературу потрібно відповідно до можливостей дитини.

Під час вибору книги також важливо враховувати її тему. Адже у дітей різного віку захоплення теж різні. На курсах англійської для дітей у Києві підбираються актуальні тексти, які й дитині, і підлітку цікаво дочитати до самого кінця.

І ще один момент. Корисна звичка для старших дітей – робити переказ прочитаного тексту. Так дитина зможе навчитися викладати своїм думки та краще засвоїть нову лексику. Якщо ж ми говоримо про малюків, які тільки готуються до занять з англійської для дітей у Києві, ми радимо з раннього дитинства вмикати їм аудіокниги або разом читати англомовні казки перед сном.

Як дітям безболісно пройти етап помилок у процесі навчання англійської?

І хоча всі секрети вже розкриті, ми хочемо додати до статті останній важливий розділ. Справа в тому, що кожна дитина, яка вчить англійську для дітей у Києві, рано чи пізно стикається з неприємними відчуттями. Це може бути страх невдачі або невпевненість через часті помилки. А деяких дітей дуже засмучує те, що у них не виходить чітко висловити свої думки англійською.

У такі моменти важливо вести діалог зі своїми дітьми й підбадьорювати їх. Поясніть дитині, що робити помилки – це природна частина навчання. Неможливо переоцінити батьківську підтримку для дітей, які маленькими кроками вчать англійську мову.

У школі Green Country ваша дитина зможе заговорити іншою мовою, не виїжджаючи за межі України. Приходьте до нас, щоб у цьому переконатися!

 

Аліса Шкуренко

 

Дата публікації: 4 листопада 2020