Онлайн-ресурси, електронні книги, аудіо-, відео-сховища, онлайн-перекладачі... Так багато корисних ресурсів можна знайти у сучасному віртуальному світі! Потрібно тільки  бажання ними скористатись ;) Щоб спростити ваш вибір серед такого різноманіття, ми підготували підбірку сайтів, які ми рекомендуємо для вивчення англійської з дітьми.

 

British Council Learn English 

На сайті ви знайдете різноманітні, дуже корисні ресурси для дітей: відео, пісні, онлайн ігри, інтерактивні вправи та ідеї до творчих завдань. Всі матеріали поділені на розділи, навігація дуже зручна. Ви також можете користуватись ресурсами цього сайту встановивши додаток LearnEnglish Kids: Playtime на свій мобільний телефон.

 Enpodcast.com

Це український сайт, наповнений авторськими подкастами - короткими, на цікаві теми, озвучениими носіями мови.   Ідіоми, бізнес-тематика, різниця між британською та американською англійською, і що найважливіше -  подкасти для дітей. Також є додаток Enpodcast, який допоможе вивчати англійську "на ходу".

Duolingo.com

Чудовий сервіс для тих, хто починає вивчати англійську з нуля. Навчання складається з цікавих інтерактивних вправ з елементами гри. Розробники не відстають і тому додаток Duolingo є дуже популярним серед початківців. 

Lingualeo.com

Дуже зручний, цікавий і зовнішньо привабливий сайт, де за Ваші успіхи, отримуватимете різноманітні заохочення ( віртуальні фрикадельки ;). Тут і добірка відео, і книг, велика кількість слів для вивчення у формі ігор, граматична теорія і практика. Користування сервісом максимально наближено до цікавої гри, тому користуватися ним буде цікаво як дорослим так і дітям. А для більшої ефективності яскравий додаток Lingualeo, який завжди буде поруч.

Elllo.org

Сайт-знахідка для викладачів та студентів середнього рівня. Трохи складна навігація. Але суть в тому, що зібрані подкасти з усього світу на різноманітні теми. Жива мова з роздруківками і поясненнями (все англійською). Можна порівняти вимову з Канади, Англії, Австралії і т.д.

Livemocha.com 

Cвоєрідна соціальна мережа для тих, хто вивчає іноземні мови. Головною перевагою сайту є можливість отримати оцінку ваших текстів і промови від користувачів, що вільно володіють англійською, та знайти собі співрозмовника для тренування розмовної англійської. Ідеально підійде для підлітків, які без тями від сучасних технологій!

 Wordsteps.com

Поповнюйте свій словниковий запас, використовуючи комп’ютер, телефон або інший мобільний пристрій. Виконуйте вправи на відпрацювання читання, письма, сприйняття на слух та використання слів в контексті. Алгоритм цього ресурсу Вам у цьому допоможе.
 

Тому обирайте зручний для вас спосіб вивчення іноземної мови та розширюйте свої можливості, подорожуйте та спілкуйтеся з цікавими людьми.

Дата публікації: 6 вересня 2017