Способи оплати

Рекомендуємо Приватбанк: найшвидше, найменша комісія, не потрібно вводити реквізити, автоматична ідентифікація платежу.
Оплата через Приват24 Оплачуйте навчання швидко та з мінімальною комісією в 1 грн. Для цього зайдіть до вашого Приват24, оберіть розділ Мої Платежі та в пошуку введіть "Green Country" або "Грін Кантрі", клікніть на посилання із Green Country, вкажіть свій номер телефону та дотримуйтесь подальших інструкцій.
Оплата через термінали Приват банку Тепер у вас є можливість оплатити навчання у будь-якому терміналі Приват банку. Введіть "Green Country" або "Грін Кантрі" у полі для пошуку постачальника послуг та проведіть оплату із комісією до 5 грн
Оплата у касі Приват банку Якщо вас не лякають черги, ви маєте можливість оплатити навчання у касі Приват банку, повідомивши касиру ЄДРПОУ підприємства або назву "Грін Кантрі", на яке потрібно зарахувати гроші.
Оплата готівкою у касі будь-якого банку Комісія нараховується в залежності від банку, у якому ви робите оплату.
ТОВ «Мовна Школа Грін Кантрі»
ЄДРПОУ 40771352
ПАТ "ПРИВАТБАНК"
IBAN UA163052990000026006006219740
Оплата готівкою у нашому офісі
Ви також можете оплатити навчання готівкою в одному із наших офісів.
Оплата через форму на сайті Приват банку Миттєве зарахування коштів при оплаті через форму на сайті Приват банку, зроблену спеціально для Green Country. Перейдіть по посиланню, введіть ваш номер телефону, підтвердіть комістю (2,75%) та зробіть оплату з картки будь-якого банку.
Оплатити