Продовжуємо вивчати англійську не відриваючись від смартфонів та гаджетів!

Чому я раджу перейти за посиланням та завантажити бодай один цих додатків?

Тому що, вивчення англійської з гаджетами – це

   - Зручно – не потрібно виділяти окремий час та місце для занять, це можна робити в дорозі, чекаючи в черзі, в парку, на пляжі…та будь-де!

   - Ефективно – нижчеперечислені сервіси дозволяють вивчати англійську як з початкового рівня, так і для більш впевненого користувача. 

   - Недорого – використання більшість додатків є безкоштовним, а навіть і платні ресурси мають доступні ціни, які не рівняються до цін за паперові підручники на сучасному ринку. 

 

Duolingo

 


 

Сервіс, що за версіями багатьох ресурсів визнаний лідером серед додатків з вивчення іноземних мов. Програма вивчення англійської побудована дуже зручно: кожен новий рівень – це відповідна лексика, до якої додаються вправи на конкретну граматичну  тему. На наступний рівень користувач може перейти лише за умови успішного засвоєння матеріалу попереднього рівня.  

 

Переваги:

- Додаток підлаштовується під рівень англійської користувача (можна пройти короткий тест перед використанням програми)

- Користувач може обрати інтенсивність, з якою він планує вивчати мову (скільки часу в день ви  готові приділяти тренуванню), тоді програмка буде вам щодня нагадувати приділити час англійській.

 

Недоліки

- Відсутність можливості розмовної практики мови (програма сфокусована на лексиці, граматиці та аудіюванні, найбільше часу приділяється граматичним правилам)

 

Lingualeo 

 

 

Про популярність сервісу свідчить те, що за останній рік він вперто не залишає топових позицій в розділі «Освіта» у Google Market.

Сервіс дає змогу вивчати мову через цікаву гру: при завантаженні у вас з"являється левеня Leo, якого ви підгодовуєте фрикадельками, аребленими при успішному складанні кожного рівня англійської. 

 

Переваги:

- Після проходження тесту додаток визначає теми, в  яких у користувача є прогалини та підбирає матеріал, який потребує опрацювання.

- Вивчення англійської  – гра, яку ви граєте на протязі тривалого часу, схоже на ідею «тамагочі» 

 

Недоліки:

- Додаток є лише частково безкоштовним: є певні розділи, якими ви зможете користуватись лише на платній основі.

 

Speak English

 

 

Унікальність цього додатка в тому, що він практикує навичку, опущену в більшості інших додатків – speaking (говоріння). Сервіс має дуже чітко класифіковані набори речень, корисних фраз для конкретних ситуацій – для користувача з високим рівнем володіння мовою, так і підібрані слова на відпрацювання вимови кожного звука для користувача-початківця. Алгоритм використання додатка простий: слухаєте-відтворюєте-порівнюєте.

 

Переваги:

- Додаток направлений на практику розмовної мови – говоріння англійською

- Можливість вивчення не просто окремих слів, а й фраз та речень, які логічно класифіковані за різними темами. 

 

Недоліки:

- Однотипність завдань – слухаєте, відтворюєте, порівнюєте, і все повторюється….

 

Easy Ten 

 

 

Сервіс, що допомагає у вивченні та збагаченні лексики: щодня вивичаєте 10 нових слів. Програма дає можливість підбирати лексику під ваш рівень або ж обирати слова самостійно.  Ви можете ознайомлюватись зі словами через переклад або ж через визначення англійською мовою. Також є вправи на запам"ятовування слів. 

 

Переваги:

- Стабільність у вивченні (щодня по 10 слів), програма сама нагадує вам, що сьогодні  ви ще не вивчали слова

- Простота завдань та зрозумілість в користуванні

- Можна поділитись своїм результатом з друзями (додати нотку змагання)

 

Недоліки

- Односторонність у вивченні мови – лише вивченні лексичних одиниць, без можливості практикувати їх у реченнях.

 

English with Words 

 

Додаток, що допомагає вивчати та запам»ятовувати нові слова. Сервіс пропонує 8028 слів, поділених на логічні теми та 8 типів тренувальних вправ для ефективного вивчення лексики. 

 

Переваги:

- Додаток надає можливість обирати теми, слова яких ви хотіли б вивчити

- Є різні типи вправ на вивчення лексики: написання слів на слух, виправлення помилок в написанні, переклад слів, знаходження картинки до аудіо та ін.

 

Недоліки:

- Безкоштовними є лише перших 5 років, інші розділи програми є платними.

 

 

Дата публікації: 16 травня 2016