Курc Розмовний

ТРИВАЄ НАБІР У ГРУПИ!

КОМУ ПІДІЙДЕ?
Цей курс підходить учням 6-16 років, яким необхідно:
- збільшити запас лексики та використовувати її у повсякденному спілкуванні;
- подолати мовний бар'єр;
- підвищити рівень розмовної англійської;
- вільно висловлюватись англійською на будь-які теми.

 

Курc Розмовний, 2

 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ?

- говоріння: 45 хвилин розмовної практики в парах та групах під менторством носія мови на актуальні теми: соцмережі, фільми, новітні технології, космічні подорожі.
- STEM (для учнів 6-11 років, рівнів 1-5): 45 хвилин проектної роботи для пояснення та візуалізації наукових явищ: як працює електричний генератор, ліхтарик чи підсилювач звуку?
- video-STEM (для учнів 11-16 років, рівнів 6-9): 45 хвилин: 45 хвилин video-STEM проектів на тему сучасних винаходів людства.

- "без бар'єрів" - завдяки концепції "Перевернутий урок", що дозволяє ознайомитися з матеріалами заняття наперед, студенти комунікують з однолітками, долають мовний бар'єр та покращують вимову.

ЯКИЙ РОЗКЛАД?
У більшості філіїй заняття цього курсу відбуваються на вихідних: у суботу або неділю. Є заняття на 10:00, 12:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00. Тривалість занять: 45+45хв (між ними перерва у 10хв). Для того, щоб дізнатись, який розклад підходить вашій дитині, необхідно спершу пройти коротке онлайн-тестування. Після проходження, натиснувши на кнопку "Зареєструватись на курс", наша система запропонує усі можливі варіанти розкладів для такого віку та рівня англійської і ви оберете зручний для вас. Без тестування ми не можемо точно сказати варіанти розкладів. 

ЯК РЕЄСТРУВАТИСЬ?
Реєстрація починається із короткого онлайн-тестування на визначення рівня англійської. Зазвичай воно займає не більше 10-12хв, залежно від віку дитини. Нехай дитина проходить його самостійно, без будь-якої допомоги для точного результату. Після проходження тестування натисніть на кнопку "Зареєструватись на курс" та оберіть ваше місто, зручну для вас філію, курс та розклад. Вашу реєстрацію підтвердить СМС-повідомлення, що надійде на вказаний вами номер телефону.

Курc Розмовний, 3

ЯК ОПЛАТИТИ?
Оплата здійснюється у 2 кроки:
1. 1000 грн вноситься протягом 3ьох діб з моменту реєстрації у групу для закріплення місця в основному складі. В іншому випадку, через три доби, система перекине учня в резервний склад, що не гарантуватиме надалі місця в обраній групі.
2. Решта суми оплачується до початку 2-го заняття курсу. Так ви можете отримати відгук від дитини щодо 1го заняття та прийняти остаточне рішення щодо приєднання на курс. 
Можливості помісячної оплати немає.

ЩО ТАКЕ SELF STUDY? 
Self Study - це онлайн-урок в особистому кабінеті дитини, який вона готує перед кожним заняттям у класі. Зазвичай цей урок містить:
- відео-пояснення нової граматичної теми/ аудіо-вордліст нової лексичної теми;
- декілька завдань на засвоєння нових знань (наприклад: з'єднати слово з картинкою/ аудіо, поставити слова у правильному порядку, обрати із кількох варіантів правильний і т.п.)
Коли учень приходить на групове заняття, він почувається більш впевнено, бо вже знає, яку тему сьогодні будуть вивчати у класі. Це дозволяє більше часу приділяти комунікації у парах та групах. А викладач може точніше побачити складні та незрозумілі моменти для учнів та звернути на них увагу.

Спробуйте пройти один із таких Self Study для дитини вашого віку, натиснувши на кнопку нижче.

Якщо у вас виникають питання з приводу цього курсу, напишіть нам у Фейсбуці чи Інстаграмі або зателефонуйте у найближчу до вас філію.

Дата публікації: 7 серпня 2019