Instagram може не тільки дарувати яскраві враження від перегляду фото і зберігати ваші спогади в крутих зображеннях. Цей додаток може стати інструментом для вивчення англійської мови.
Чому б не поєднати приємне з корисним? Ось вам 7 tips (підказок), які допоможуть бути постійно в англомовному середовищі, вдосконалювати свої знання та залишатись в курсі всіх новин. Одразу ж відкривай Instagram app та практикуй!
 
Tip #1
Слідкуй за цікавими інстаграм-акаунтами, які допоможуть вивчити нові слова. Наприклад, “English vocabulary: По слову щодня”  : Підпишись, і отримаєш одне сленгове слово чи фразу щодня з детальним поясненням. Дуже корисна сторінка,  яка за короткий період часу допоможе відчути себе комфортно в англомовному середовищі. Ще не знаєш, що таке cajole? Давай підписуйся! Або ж, якщо цікавишся бізнес англійською, це посилання саме для тебе.
 
Tip #2
Тут читай та переглядай цікаві картинки з фразами англійською, а особливо часто вживаними словами – усім, що може знадобитися в повсякденному житті та не тільки. Такий собі English for life! Кожного дня надихає, смішить та навчає. Хоч малими дозами, зате регулярно! 
 
Tip #3
Любиш прикольні меми? Читай жарти і смішні історії, перекладай і поповнюй лексичний запас. Жарти зможуть тебе насмішити, а позитивні емоції завжди сприяють запам'ятовуванню. Ну і не секрет, якщо ти розумієш англомовні жарти – твоя англійська швидко піднімається до advanced (вільна). Заходь сюди і посміхайся.
 
Tip #4
Ось порція «живої» англійської без сухої теорії та граматичних правил. Це добірка коротких історій американців, точніше – жителів Нью-Йорка. Звісно, акаунт не навчить англійської з нуля, зате чудово підійде, щоб поповнити словниковий запас та дізнатись більше про життя пересічних американців.
 
Tip #5
Оскільки Instagram – це можливість відфотошопити та викласти найкращі моменти твого життя, то варто в опціях включити мову “англійська”, далі, підписувати свої фото англійською  або ж ставити #хештеги, звісно ж,  англійською, наприклад: #follow4follow #love #cute #amazing #bestoftheday #happy #picoftheday #smile #friends #fun #summer #beautiful. Переходь за цими хештегами, шукай пост, що сподобався найбільше, прочитай його caption та вивчай нові слова.
 
Tip #6
Перед сном ми маємо промоніторити всі свої соціальні сторіночки, без цього ну ніяк, та як тільки ти це зробиш, швиденько переходь за хештегом #englishfilms і дивись англомовні фільми, короткометражні відео, де є жива мова та субтитри, які можуть допомогти тобі. Ти ж пам’ятаєш, тепер в Інстаграмі є IGTV – довготривалі вертикальні відео. 
 
Tips #7
І нарешті 7 tip – це дивитися прямі трансляції LIVE, долучатися до обговорення англійською і насолоджуватися. Дивись «лайви» того, хто тобі подобається! Слідкуєш за Кім Кардашьян? Watch, як вона розказує про свою нову лінійку парфумів, дізнаєшся, що таке fragrance. Тому, вперед за вдосконаленням своєї англійської.
 
Перевага Інстаграму в тому, що він викликає у більшості людей позитивні асоціації. Крім того ми отримуємо інформацію за допомогою зору, а яскравість зображень впливає на позитивні емоції і запам'ятовування. 
Ви ж вже зафоловили нові сторіночки? 
 
переглянула всі акаунти в Інстаграмі для вас, Катя Шевченко
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Дата публікації: 23 липня 2018