Ваша дитина категорично відмовляється вивчати англійську мову і без упину говорить, що це нудно?
Що як не пісня одночасно допоможе її не тільки збадьорити, а й покращити сприйняття дитиною мови на слух та розширити її словниковий запас, тим паче якщо це пісня з її улюбленого мультика. 
 
Загально відомим є факт, що музика благотворно впливає на процес вивчення іноземних мов,крім того існує так званий «ефект Моцарта», згідно з яким прослуховування класичної музики стимулює мозкову активність, покращує уважність, зосередженість, пам’ять. Тому не можливо не погодитися, що пісні - це один з найефективніших способів вивчення англійської мови!
 
Переваги  освоєння іноземних мов через пісні:
 
- прослуховування англомовного контенту допоможе дитині зануритися в англомовну культуру (послухати інтонацію, ритм, темп з якими говорять іноземці) та покращити чи оволодіти правильною вимовою слів.
- за допомогою пісень нові слова запам’ятовуються набагато швидше, так як зазвичай вони неодноразово повторюються в тексті тої чи іншої пісні.
- сучасні зарубіжні пісні містять багато ідіом та виразів, які стануть у пригоді в повсякденному житті. 
Для того, щоб Вам легше було визначитися, яку пісню включити своїй дитині, ми створили для Вас список пісень на загальноприйняті теми на весь навчальний рік!
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дата публікації: 20 вересня 2016