Тільки-но прийшла зима, а ми вже думаємо про весну! У Грін Кантрі семестр, що триває з січня до кінця травня ми називаємо "весняним", тому, якщо плануєте продовжувати навчання у 2019 році, чи хочете приєднатися до будь-якого курсу у січні - уважно читайте далі!

1. Якщо ваша дитина ще не навчається в Грін Кантрі, вам треба пройти реєстрацію та коротке тестування для визначення рівня англійської дитини. Після цього наша система запропонує усі можливі варіанти груп, що підходять для учня, залежно від його віку та рівня (Age+Level). Покрокову "інструкцію" як правильно реєструватись ви можете знайти за цим посиланням. Єдине - тепер для реєстрації на новий семестр у полі "Семестр" вам потрібно буде обрати "Весна 2019". Реєстрація та тестування займає приблизно 15хв. 

2. Якщо ваша дитина вже навчається у Грін Кантрі і ви хочете продовжувати (а хто ж не хоче:), зробіть наступні кроки:

  • Увійдіть в особистий кабінет дитини My Green Country. Зробіть це за посиланням, або завантажте наш додаток в App Store чи Play Store (це дає вам доступ до англійської в один клік!). На головній сторінці знайдіть жовту кнопку "Мої бронювання".

  • Натисніть на цю кнопку. У вас з'явиться спливаюче меню із бронюваннями попередніх курсів (на яких ви зараз навчаєтесь). Натисніть кнопку "Додати ще один курс". 

  • Далі оберіть семестр "Весна 2019", ваше місто, курс та філію та групу. Нагадаємо, ви можете самостійно змінити філію чи групу. Просто оберіть іншу адресу або час. Система запропонує ті групи, які підходять саме вашій дитині!

  • Не забудьте натиснути кнопку "Зареєструватися"! 

  • Тадаам! Ви у групі! За декілька секунд на номер, який ви вказали як "Номер представника дитини" прийде SMS із таким текстом: "Внесіть 1000грн протягом 3 діб для збереження місця в групі". Виконайте цей крок, щоб точно забронювати за собою місце! Про способи оплати можете дізнатись в особистому кабінеті або на сайті. Решту суми ви зможете оплатити протягом першого тижня навчання. 

  • Тепер на головній сторінці у вашому кабінеті з'явиться новий курс. Наприклад, "Комплексний Весна". Натиснувши на кнопку "Успішність та інформація про курс" ви побачите дату старту та закінчення семестру, графік занять та усі вихідні, що припадають на цей семестр.

Зустрінемось у січні?:)

А хто ще не є студентом нашої школи - тестуйтеся та обирайте курс англійської мови для своєї дитини!