Безпрограшна інтерактивна олімпіада 'English BOOM': перевіряй свою англійську, гарантовано отримай 30 кантриків та вигравай безпровідні навушники, тримач-прищіпку для смартфону з LED-лампою або міні Bluetooth-колонку!

Грін Кантрі вперше організовує всеукраїнську олімпіаду 'English BOOM', щоб перевірити, чи додаєш ти -s до дієслів у Present Simple і чи правильно вимовляєш слово 'clothes'. Затуси в онлайні зі своїми друзями та однолітками і доведи, що ти - megabrain! Якщо твої друзі не навчаються в Грін Кантрі, але хочуть спробувати свої сили, вони теж можуть взяти участь!

Олімпіада буде відбуватись у декілька етапів:

1. Безкоштовна реєстрація до 12.05.
Якщо ти вже навчаєшся в Грін Кантрі: в особистому кабінеті My GC, натисни на "Додаткові заняття та події" та заповни коротку анкету.
Якщо ти ще НЕ навчаєшся в Грін Кантрі: пройди коротке онлайн-тестування, натиснувши на "Зареєструватись". Далі клікай на "Зареєструватись на канікулярні програми" та заповни коротку анкету. 

 БЕЗКОШТОВНО 

2. Готуйся до 'English BOOM' з Грін Кантрі або самостійно.

На курсі "Підготовка до English Boom" ти зможеш підтягнути свою англійську на 4 заняттях, щоб точно пройти у фінальний етап, а також отримаєш 32 кантрики за активну роботу протягом підготовки. Усі заняття цього курсу будуть відбуватись онлайн на платформі ZOOM.

 750 грн 

Розклад курсу (залежить від рівня та віку):
16.05, 17.05, 23.05, 24.05.

3. Проходь перший БЕЗКОШТОВНИЙ онлайн-етап 29.05.
Та гарантовано отримай 30 кантриків за участь.

Якщо ти потрапиш у 100 учнів, що набрали найбільшу кількість балів, то зможеш позмагатись далі та отримаєш шанс на виграш суперпризів!

4. Проходь фінальний етап 31.05. 

 350 грн 

Ось тут розпочнеться справжня боротьба! Ми зберемо онлайн 100 учнів з різних куточків України і будемо змагатись у групах та індивідуально. В 5-ти вікових категоріях оберемо по 3 переможці, які отримають:

То що, are u ready? Давай змагатись онлайн!

Дата публікації: 19 лютого 2020