Якщо ви не боїтеся муки, маєте зайвий кілограм солі і бажання весело провести час із дітьми - тоді ця ідея для вас! Ідея не нова, але (я готова посперечатися на горішки) ви такого з дітьми або ще не робили, або робили давно :)

Пропоную разом зі мною і вашою творчою родиною приготувати десяток ангеляток для своєї ялинки і подарункові набори для друзів. У прикладі використовуються ангелятка, але можете доєднати свою фантазію і розширити асортимент.

 

Різдвяні прикраси із соленого тіста, прикрашені англійською

 

До речі, гра і веселощі чудово поєднуються із практикою англійської. Якщо у вашому табелі не тверда "12" - ми підготували для вас підказки: словничок із лексикою та корисними фразами. Для зручності - видрукуйте словничок і ознайомтеся з ним до початку роботи. 

Підказка: при виникненні труднощів із читанням незнайомих слів - скористайтеся аудіо словничком.

 

Різдвяні прикраси із соленого тіста, прикрашені англійською, 2

 

З англійською впоралися? Приступаємо до роботи! Підготуйте необхідні інгредієнти:

Різдвяні прикраси із соленого тіста, прикрашені англійською, 3

 

Поки тісто вичікує у холодильнику - саме час повернутися до англійської :)

Давайте пограємося: один із гравців показує жестами дію із виготовлення ангелят, а інший - коментує англійською. Не забудьте помінятися ролями!

Можете також спробувати зняти власний відео-урок англійською і розповісти друзям рецепт виготовлення прикрас...

Година очікування минула непомітно і можна приступати до найцікавішої частини - вирізання фігурок для подальшого випікання.

 

Різдвяні прикраси із соленого тіста, прикрашені англійською, 4

Фото та ідея взяті із блогу кондитерської майстерні "GRESKO" .

 

Вироби готові? Тепер наберіться терпіння поки вони випікатимуться. А щоб очікування було веселішим - можете або ще одну порцію замісити, або ж продовжити гратися та навчатися.

 

Пропоную гру: running dictation.

Суть гри: гравець-1 записує 5-8 слів на аркуші і відносить їх в іншу кімнату. Гравець-2 має чистий аркуш на який має записати всі слова, написані гравцем-1. При цьому аркуш гравця-1 і гравця-2 знаходяться у різних кімнатах. Тобто, гравцю-2 потрібно побігти у кімнату, де знаходяться слова, запамятати якнайбільше їх, прибігти у свою кімнату, записати все, що запамятав і знову побігти за словами. Так продовжується до тих пір, поки всі слова не "перенесено" на чистий аркуш. Потім гравці міняються ролями і виграє той, хто швидше справився із завданням (скористайтеся секундоміром).

 

Різдвяні прикраси із соленого тіста, прикрашені англійською, 5

 

Моя улюблена фарба - золота та срібна. Вони додають особливої святковості виробам. Проте можете обирати палітру на власний смак.

 

Ангелята готові? Вже всю хату ними завішали? Схаменіться - підготуйте ніжний подарунок для своїх рідних. Візьміть коробочку, застеліть трішки сіна (продається у зоомагазинах) і акуратненько поскладайте прикраси. Можете додати цукерочки чи інші гостинці і перевяжіть яскравою стрічкою.

Різдвяні прикраси із соленого тіста, прикрашені англійською, 6

Радісних сімейних свят і миру у ваших домівках!

з найкращими побажаннями, Наталя Лотоцька-Гевко

Дата публікації: 29 грудня 2015