Навчання англійської у форматі онлайн серед дітей таке ж популярне, як і серед дорослої аудиторії. Усе більше батьків вважає за краще, щоб їхні діти відвідували уроки англійської онлайн. Процес онлайн-навчання захоплює маленьких студентів своєю новизною та креативністю. Викладачі використовують на заняттях онлайн-ігри, які так люблять діти.
Зміст
1. Особливості онлайн-уроків англійської для дітей
2. Чому англійська на уроках онлайн більше подобається дітям?
3. Як правильно побудувати навчання дитини на уроках англійської онлайн: поради викладачам
4. Що повинна вміти дитина перш ніж почати вивчення англійської онлайн?
5. Яка роль батьків у онлайн-вивченні англійської?
Вивчення англійської онлайн для дітей підвищує у юних студентів інтерес до навчання. Однак, перш ніж почати вивчення мови онлайн із дитиною, слід розібратися, як побудовано таке навчання.
У цілому, навчання дітей онлайн має мало відмінностей від офлайн-навчання. Заняття будуються так само в ігровій та комунікативній формі. Тому якщо ваш улюблений викладач переїхав і пропонує замість зустрічей уроки англійської онлайн – не переймайтеся, вони будуть не менш продуктивними. Щоб остаточно розвіяти сумніви батьків про те, чи варто пробувати вивчення англійської онлайн, розглянемо основні особливості уроків за допомогою відеозв'язку для дітей.
Для того щоб правильно побудувати навчання дитини на уроках англійської онлайн, викладачеві потрібно співпрацювати з батьками дитини, не тільки з самою дитиною. Злагоджений механізм роботи зробить процес вивчення англійської онлайн простим і продуктивним.
По завершенню кожного юніта або блоку уроків варто давати зворотний зв'язок батькам. Це може бути невеликий звіт, у якому будуть вказані досягнуті успіхи й подальші цілі.
Викладачам у кінці кожного уроку англійської онлайн слід надсилати батькам невеликий звіт про успіхи дитини
Дуже важлива для вивчення англійської онлайн дисципліна на уроці. Це не означає, що учень буде піднімати руку, щоб відповісти, або сидіти рівно перед камерою. Дисципліна полягає у відповідній поведінці учня та вчителя на заняттях з англійської онлайн. Можна скласти список правил, яких треба дотримуватися й учневі, й учителю.
Не менш важливий момент – це дружні стосунки зі студентом. Зрозуміло, викладач повинен бути доброзичливим і відкритим, заохочувати та хвалити учня за хорошу роботу.
Перш ніж почати навчання онлайн, дитині необхідно опанувати ази роботи на комп'ютері. Це не означає, що є необхідність пройти навчання ще й на комп'ютерних курсах. Важливо, щоб дитина вміла набирати текст на клавіатурі комп'ютера або ноутбука, користуватися комп'ютерною мишкою, могла зателефонувати викладачеві.
Якщо дитина не вміє працювати на комп'ютері, а навчання вкрай необхідне – перші кілька занять хтось із батьків має бути присутнім поруч з учнем. Необов'язково сидіти ззаду та підказувати дитині, навпаки – це категорично не варто робити. Ви можете бути в сусідній кімнаті, і якщо дитина вас покличе – потрібно прийти й допомогти.
Починати онлайн-вивчення англійської можна з будь-якого віку. Краще, звісно, починати зі шкільного, адже дітям дошкільного віку буде важче всидіти перед комп'ютером.
Що стосується рівня, з якого можна починати онлайн-навчання, це може бути навіть нульовий рівень. Не варто перейматися, викладач завжди знайде потрібний підхід.
У разі навчання дітей онлайн результат буде залежати не тільки від викладача та дитини. Батьки також мають брати безпосередню участь у навчанні. Дуже важливо контролювати виконання домашнього завдання. Звичайно, все, що не зрозуміло дитині, викладач зможе пояснити на занятті, але виконала дитина завдання чи ні – потрібно буде перевіряти батькам. Багато хто вважає, що якщо дитина готова до занять з англійської онлайн, то з виконанням завдання вона точно впорається. Це не завжди так, дитина може не зрозуміти поставлену задачу або не виконає завдання через технічні проблеми.
Якщо хтось із батьків знає англійську, в домашній обстановці він може спілкуватися нею з дитиною, підтримуючи її у вивченні англійської онлайн.
А найголовніше для будь-якої дитини – це заохочення та маленькі бонуси. Звичайно, кожному учневі приємно, коли хвалить учитель, але завжди дорожча та важливіша похвала саме батьків.
Ніна Кісь, викладач Yappi Corporate