NEW! Курс Розмовний Інтенсив з носієм мови

НОВИЙ СЕМЕСТР - з 25.01.2020!

КОМУ ПІДІЙДЕ?

Цей курс підходить учням 6-16 років, яким необхідно:
- швидко збільшити запас лексики та використовувати її у повсякденному спілкуванні: всього 3 години на тиждень і так 6 тижнів;
- подолати мовний бар'єр;
- підвищити рівень розмовної англійської;
- вільно висловлюватись англійською на будь-які теми.

NEW! Курс Розмовний Інтенсив з носієм мови, 2

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ?
- говоріння: 2 заняття по 45 хвилин розмовної практики в парах та групах під менторством носія мови на актуальні теми: соцмережі, фільми, новітні технології, космічні подорожі.
- STEM (для учнів 6-11 років, рівнів 1-5): 45 + 45 хвилин проектної роботи для пояснення та візуалізації наукових явищ: як працює електричний генератор, ліхтарик чи підсилювач звуку?
- video-time (для учнів 11-16 років, рівнів 6-9): 45 + 45 хвилин - перегляд відео та обговорення найсучасніших винаходів людства.
- "без бар'єрів" - завдяки концепції "Перевернутий урок", що дозволяє ознайомитися з матеріалами заняття наперед, студенти комунікують з однолітками, долають мовний бар'єр та покращують вимову.

ЯКИЙ РОЗКЛАД?
Заняття цього курсу відбуваються:
У Києві - за адресою вул. Пушкінська, 20А (м. Театральна) - по суботах на 10:00 та 13:30 + за адресою просп. Голосіївський, 27 (м. Голосіївська) - в неділю о 16:00.
Для того, щоб дізнатись, який розклад підходить вашій дитині, необхідно спершу пройти коротке онлайн-тестування. Після проходження, натиснувши на кнопку "Зареєструватись на курс", наша система запропонує усі можливі варіанти розкладів для такого віку та рівня англійської і ви оберете зручний для вас. Без тестування ми не можемо точно сказати варіанти розкладів. 

ЯК РЕЄСТРУВАТИСЬ?
Реєстрація починається із короткого онлайн-тестування на визначення рівня англійської. Зазвичай воно займає не більше 10-12хв, залежно від віку дитини. Нехай дитина проходить його самостійно, без будь-якої допомоги для точного результату. Після проходження тестування натисніть на кнопку "Зареєструватись на курс" та оберіть ваше місто, зручну для вас філію, курс та розклад. Вашу реєстрацію підтвердить СМС-повідомлення, що надійде на вказаний вами номер телефону.

ЯК ОПЛАТИТИ?
Оплата здійснюється у 2 кроки:
1. 1000 грн вноситься протягом 3ьох діб з моменту реєстрації у групу для закріплення місця в основному складі. В іншому випадку, через три доби, система перекине учня в резервний склад, що не гарантуватиме надалі місця в обраній групі.
2. Решта суми оплачується до початку 2-го заняття курсу. Так ви можете отримати відгук від дитини щодо 1го заняття та прийняти остаточне рішення щодо приєднання на курс.
Можливості помісячної оплати немає.

ЩО ТАКЕ SELF STUDY? 
Self Study - це онлайн-урок в особистому кабінеті дитини, який вона готує перед кожним заняттям у класі. Зазвичай цей урок містить:
- відео-пояснення нової граматичної теми/ аудіо-вордліст нової лексичної теми;
- декілька завдань на засвоєння нових знань (наприклад: з'єднати слово з картинкою/ аудіо, поставити слова у правильному порядку, обрати із кількох варіантів правильний і т.п.)
Коли учень приходить на групове заняття, він почувається більш впевнено, бо вже знає, яку тему сьогодні будуть вивчати у класі. Це дозволяє більше часу приділяти комунікації у парах та групах. А викладач може точніше побачити складні та незрозумілі моменти для учнів та звернути на них увагу.

Спробуйте пройти один із таких Self Study для дитини вашого віку, натиснувши на кнопку нижче.

Якщо у вас виникають питання з приводу цього курсу, напишіть нам у Фейсбуці чи Інстаграмі або зателефонуйте у найближчу до вас філію.

Дата публікації: 24 жовтня 2019