Місяць був наповнений подіями, інакше у Грін Кантрі і не буває Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня

Підготували щомісячний дайджест і тішимося успіхами!

 

Навчання

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 2 У травні студенти першого старту закінчили навчання! Курси «Комплексний» повний, «Комплексний» стандарт, «Розмовний» з носіями, «Підготовка до ЗНО з англійської», які ми відновили у воєнний час. Трохи цифр:

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 3 2500 учнів відновили навчання та отримали сертифікати

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 4 81 820 годин "пробазікано" English only

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 5 61 215 Self Study виконано

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 6 близько 490 920 кантриків зароблено

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 7 Відкрили реєстрацію на літні програми. Крім онлайн-курсів можна долучитися на канікулярну програму «UPower».

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 8 Презентували денний англомовний табір «UHeroes». Це для нас неабияка подія — запустити офлайн-навчання, ще й в умовах війни. Але ми надто скучили за живою англійською від наших учнів. Тому чекаємо на вас у затишних школах у Києві, Львові та Пустомитах. 

Звісно ж, ми забезпечуємо всі норми безпеки:

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 9 до 10 дітей у групах, що дозволяє працівникам школи оперативно перемістити дітей у безпечне місце;

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 10 детальну інструкцію та тренувальний маршрут як діяти під час тривоги;

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 11 безпечне укриття поруч зі школою.

 

Дослідження

Ми провели опитування серед батьків, на основі якого зробили дослідження про зміни у дитячій продуктивності внаслідок війни.

Також поставили питання про те, скільки дитина витрачала часу на шкільні заняття, уроки англійської, спорт до війни та зараз. Поцікавилися про зміни у настрої, увазі та засвоєння нового матеріалу. Було також дуже корисно читати спостереження батьків щодо того, як змінився характер дитини. 

Повну статтю ви можете прочитати за лінком.

 

Благодійність 

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 12 У травні ми змістили фокус нашої благодійної діяльності та підвищили відсоток коштів, які переказуємо з кожного абонемента до 15%. А також визначили конкретну мету — закупівлю тактичних аптечок для наших захисників. 

Ми за відповідальну благодійність, тому контролюємо кожен етап, аби розуміти, що ваші кошти дійсно допомагають. Зараз керівниця школи Грін Кантрі Наталя Лотоцька займається пошуком необхідних медикаментів, пакуванням та логістикою закупок аптечок. Наша мета — не просто переказати певну суму грошей у відомий фонд, а реальна допомогти нашим бійцям. Цього б не сталося без грінкантрівської родини, тому дякуємо вам за небайдужість Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 13

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 14

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 15 А ще цього місяця провели Charity week у соцмережах Грін Кантрі. Впродовж тижня ми звітували про всі благодійні ініціативи, які вдалося зробити від початку війни. Фотозвіти та цифри ви можете подивитися у наших публікаціях в Facebook та Instagram.

 

Друзі та партнери

Важливі події відбулися у наших друзів TalkEn.Cloud.

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 16 Команда подала на конкурс двокомпонентний підручник з англійської мови для 5-х класів "Stories". Його розробляли близько року та не припинили роботу навіть під час війни. Щиро віримо,  що вже у новому навчальному році “Stories” зможуть потрапити на парти до українських школярів.

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 17 Відкрили реєстрацію на безкоштовні вебінари з актуальними темами для вчителів англійської мови. Так, вчителям теж потрібно постійно навчатися Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 18

 

Наші плани

Ми сильно чекали літа!

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 19 Плануємо зробити його незабутнім для наших учнів, тому стартуємо літні дистанційні програми і звісно ж не можемо дочекатися англомовної тусовки в таборі  «UHeroes».

Дайджест Грін Кантрі: новини та події травня, 20 Продовжуємо переказувати 15% з кожного абонемента на тактичні аптечки для ЗСУ.

І, як і всі в Україні, чекаємо на нашу перемогу і вже готуємося як її святкувати!

 

Бережіть себе, keep learning English and fight for Ukraine!

Дата публікації: 3 червня 2022