Яке свято американці люблять не менше за Різдво?
Коли вся родина збирається на святкову вечерю, основною стравою якої є індичка?
Коли проходять гучні паради по усій країні?
Дізнайся багато цікавого про День Подяки (Thanksgiving Day), який так сильно не люблять індички, але традиційно святкують американці, від Наталі Данькової.
 
Частина перша: «Що таке День Подяки?» або декілька фактів про історію та традиції свята.
 
    Напевно, кожен з нас бачив у багатьох американських фільмах та серіалах, як уся родина збирається за святковим столом, промовляє молитву зі словами подяки за усе хороше, отримане протягом року. Багато хто робить довгий шлях до рідної домівки з інших штатів, щоб зібратися на сімейному обіді.
Навколо цього свята існує багато розповідей, відео, а головним їх героєм є індичка.
 
 
Звідки ж насправді походить це свято? Які має традиції?
    Своїм коріння свято сягає далекого 1620 року, коли після двохмісячного плавання до берегів Америки причалив англійський корабель Mayflower.  На ньому припливли близько ста пілігримів, які через релігійні переслідування залишили рідну країну та відправилися у таку небезпечну подорож у пошуках вільної землі. На жаль, перша зима видалася дуже суворою та важкою, тому забрала багато життів. Лише завдяки індіанцям, які навчили колоністів вирощувати боби, кукурудзу, гарбузи, показали де полювати на дичину, поселенці зібрали дуже щедрий врожай, який дозволив би їм пережити наступну зиму. Вирішено було влаштувати величезне свято, як знак подяки Богу за щедрість. 
   Свою офіційну назву та дату (26 листопада) свято отримало лише через більш ніж 160 років, після указу тодішнього президента США Джорджа Вашингтона в 1789 році. Цікаво, що сам президент вкладав у свято ідею подяки американців своїй конституції. Але по-справжньому національним святом День Подяки став в 1863 році, коли президент Авраам Лінкольн під час громадянської війни призвав сторони сісти разом за стіл, як під час Дня подяки. Саме він встановив дату, за якою й нині відзначають свято: четвертий четвер листопада.
     Зі святом пов’язано багато традицій, які американці пильно бережуть.  Цього дня всі члени сім'ї повинні сходити в церкву, а після служби зібратися за одним столом, на якому неодмінно будуть індичка, гарбузовий пиріг, картопляне пюре і соус з журавлини. Під час святкової вечері існує традиція рахувати «подарунки долі», коли кожен бере чистий аркуш паперу та записує з одного боку усе хороше, що сталося з ним, за що він вдячний, а з іншого – те, що було поганого і що ти пробачаєш усім. Зазвичай хороше переважає, і за це теж дякують один одному та Богу. Після самого свята американці мають ще два вихідних, на які зазвичай гарно їдять, але й не забувають про тих, хто не має родини та не може дозволити собі святковий стіл. У газетах розміщують оголошення про пожертвування для благодійних святкових обідів для бездомних, на станціях метро навіть стоять спеціальні столи, куди можна складати подарунки для знедолених. 
 
   Окрім сімейних обідів, вже традиційними стали паради.
 

 
Початок ця традиція бере ще у 1924 році, коли робітники універмагів Macy's вирішили влаштувати карнавал на честь початку різдвяних ярмарок  у магазинах мережі. Чотириста чоловік у яскравих костюмах клоунів, ковбоїв, лицарів пройшли вулицями Нью-Йорка у супроводі професійних оркестрів та … 25 живих тварин із місцевого зоопарку! Не дивно, що жителі були просто у захваті. З тих пір щороку на День Подяки в Нью-Йорку проходить цей яскравий парад, який із самого ранку транслюють по телебаченню. Традиційно, по осіннім вулицям під звуки оркестрів проходять яскраві карнавальні платформи, а над натовпом пропливають величезні надувні кулі, які зображають улюблених американських персонажів – від мультяшних Мікі Мауса, Снуппі, Гарфілда до  Санта-Клауса. 
 
   «Помилування індички».
ХХ століття подарувало не лише парад, а й ще один цікавий звичай.
Близько п’ятдесяти років назад тодішній президент США Гарі Трумен започаткував традицію «Помилування індички». Під час свята з’їдають дуже багато індичок, але за цією традицією, хоча б одна пташка повинна уникнути такої долі. Це - напівсерйозна-напівжартівлива церемонія напередодні свята, під час якої на галявині перед Білим Домом президент зачитує указ про Помилування індички. Після цього «помилувану» пташку відправляють у зоопарк, де вона живе до смерті. Обов’язково церемонію транслюють по телебаченню, щоб кожен американець мав змогу побачити усе на власні очі. 
 
"Чорна п’ятниця".
Серед найсучасніших традицій – американський футбол та різдвяний шопінг.
Футбол дивляться усією родиною під час двох вихідних після Дня Подяки, а кому цей спорт не до смаку – відправляються за покупками. Великі універсальні магазини розпочинають в п'ятницю після Дня Подяки шалені різдвяні розпродажі і подарунки покупцям, які приходять раніше всіх. Багато великих торгових центрів відкривають двері для покупців в п'ять-шість годин ранку, тому люди займають черги біля входу в магазини ще з ночі, а на дорогах з’являються довжелезні затори. Не дивно, що ще з 1960-х років цей день називають «чорна п’ятниця».
 
Частина друга: «З чим його їдять?» або про святковий стіл до Дня Подяки.
 
   Святковий обід – це чи не найголовніший атрибут свята. Він збирає навколо себе родини, він є символом добробуту та процвітання кожної родини. 
     Головною стравою є, звичайно, індичка. Традиційно, її потрібного готувати власноруч, усією родиною. Цікаво, що ця пташка є основою святкового столу не просто так. За легендою, це була єдина дичина, яку могли вполювати перші поселенці. Спеціально до Дня Подяки по усій країні вирощують близько 50 тисяч індичок, щоб кожна родина мала можливість прикрасити цією стравою свій стіл. Зазвичай, її фарширують яблуками чи гарбузом, запікають в духовці та подають з овочевим гарніром – зеленим горошком, кукурудзою, картоплею. Вважають, що всі ці овочі були на святковому столі першого Дня Подяки. До того ж, готують спеціальну підливу до індички.
   Окрім індички на столі обов’язково має бути солодка картопля ямс, журавлиновий або журавлиново-апельсиновий соус та гарбузовий пиріг. 
      У багатьох ресторанах у День Подяки діє спеціальне святкове меню, тому туристи можуть спробувати усі традиційні страви та відчути справжню атмосферу свята.    
 
     Хочете й собі спробувати День Подяки на смак? Ось ці рецепти вам допоможуть:
Смачного!
Дата публікації: 15 листопада 2011