Початок року - час ставити цілі, будувати довгострокові плани та робити прогнози. Отож, ділимось з Вами нашими планами, ідеями, задумами. Говорять керівнки проектів та організатори програм.
 
 
Наталя Лотоцька-Гевко,
керівник Грін Кантрі
про глобальне
 
У мережі проектів Грін Форест я засвоїла кілька уроків:
 
Урок #1: у новий семестр потрібно входити із оновленим продуктом. 
Урок #2: хороше ворог чудового. 
Урок#3: вимогливі клієнти є ціннішими, ніж лояльні, бо змушують памятати про Урок#1 та #2 ;)
Урок#4: проекти потрібно створювати під людей, які ними горять, а не шукати людей під палаючі проекти ;)
 
У 2016 році ми плануємо подарувати собі і вам: 2 новенькі філії у Львові та Харкові, сучасний сайт, оновлену систему Спецкурсів та авторські матеріали для кожного із курсів, нові локації виїзних таборів, розпочати видавництво авторських посібників, розширення методичного відділу і розвиток напрямку розробки дизайнерських навчальних матеріалів.
Детальніше про них розкажуть їх опікуни, які виношують і плекають кожен свій продукт від ідеї до реалізації, а потім знову оновлюють, виношують і так безкінечно.
 
 
Марія Виноградова,
методист Грін Кантрі
 
Викладачі - моя частина відповідальності у Грін Кантрі. Для того, щоб дитина полюбила англійську - вона має закохатися у свого викладача. 1:4 - такий конкурс на викладання у Грін Кантрі, а потім ще шлях тренінгів, консультацій у старшого викладача, підготовка планів. Не хвилюйтеся, якщо викладач вашої групи “новенький” - у нас тісно налагоджена комунікація і ми несемо відповідальність за якість занять.
 
Гарні новини весняного семестру: у кожній філії відкриється додаткова група вихідного дня для першокласників, а для старшокласників пропонуємо групи підготовки до міжнародного іспиту PET. 
 
Яскраві закладинки із лексичними мінімумами - подарунок, який ми приготували для учнів молодшої школи, ілюстровані дизайнером Анною Терпіло. Вивчення англійської має асоціюватися із веселою грою, переможці якої отримують винагороду.   
 
 
Аліна Коршунова,  
куратор виїзних таборових програм Грін Кантрі
 
Продовжуємо розкривати таємниці та відшуковувати цікавинки на тему космосу.  
 
Наступного року команда виїзних таборів Грін Кантрі планує долучити на 15% більше учасників, а саме 500 дітей та підлітків.
Стаціонарний табір Country Camp та мандрівний табір Country Travel організують 100 днів  цікавого та корисного відпочинку. Поринути в англійську із задоволенням школярі матимуть змогу на зимових, весняний, літніх та осінніх канікулах.
 
Зацікавить юних таборувальників не тільки «космічна» тема, а й новий підхід до поділу на групи. У першій половині дня діти будуть поділені на вікові групи для практики англійської мови. У той час друга половина дня – проектна - буде передбачати поділ дітей на групи за інтересами.
Дивувати учасників таборів груп-лідери та спеціально запрошені гості будуть окремо розробленими програмами  для дівчат та хлопців.
 
 
Катя Кравченко,
куратор денних таборових програм Грін Кантрі
 
Денні табори - це компромісне рішення для батьків, які ще не готові відпускати дітлахів у виїзний табір, але і не хочуть залишати дітей вдома наодинці з гаджетами. 
 
Ми сміливо вважаємо себе переможцями в категорії “Головний помічник батьків”. До нас протягом 2015 року звернулося більше 900 сімей для порятунку дітей від канікулярної нудьги. За цей час учасники таборів побували вже в 30-ти різноманітних екскурсійно-розважальних центрах. 
 
Тема навчального 2015-2016 року -  “Космічні Можливості”, в рамках якої ми готуємо новинки. Наразі, іде підготовка до видання нових навчальних матеріалів для трьох вікових груп та ведуться переговори щодо екскурсійних програм на фабрики та заводи (потримаємо інтригу і не відкриємо карти сповна). 
 
Плануються і зміни у підготовці педагогів для денних програм: навесні буде проведено дводенний тренінг-практикум, темами якого будуть: безпека, основи першої медичної допомоги, планування якісних занять і веселих розваг, ігрові методики та ін. 
 
Працюємо, щоб стати найкращими в Новому 2016 році:)
 
 
Аня Шелест,
спів-організатор святкових програм Грін Кантрі
 
2015 рік у Грін Кантрі був багатим на святкові програми.. Ми експериментували, вишукуючи нові формати розваг. Що було і залишається незмінним - кожна дитина почуває себе бажаною і задіяною у розважальну програму. Нашим “коником” є якісне співвідношення 1:5 дорослих та дітей.
 
У новому 2016 році Грін Кантрі підготує для вас неймовірне свято до Дня закоханих: вечірку у форматі диско на колесах. Так, вона відбудеться у party-bus. Для нас це теж новинка :)
Навесні ми усі традиційно зберемося на smart-picnic заради активних ігор, квесту та підбиття підсумків навчального року. 
 
Прощаюся з вами, щоб  повернутися з новими ідеями та готовим планом на півріччя :) 
 
Дата публікації: 3 січня 2016