Are you keen on movies? 5 - це для Вас не рейтинг хорошого фільма? А всі, що мають більше 8 - неодмінно мають бути у Вашому Watch List. Тоді саме ці фільми неодмінно мають стати Вашими улюбленими і вартими неодноразових переглядів!
 
Форма води / The Shape of Water
Пригодницький фільм воєнної епохи, який отримав премію “Оскар”, безліч нагород та схвальні відгуки мільйонів людей по всьому світі!
 
 
Красуня та чудовисько / Beauty and the Beast
Once upon a time… Казка, на основі якої зняли не одну кінострічку. Фантастичний фільм - мюзикл про кохання,та зміни,які можуть трапитися, якщо закохатися;)
 
 
Боги Єгипта / Gods of Egypt
Міфологія завжди була Вам цікава, або ж Вас просто захоплюють міфологічні постаті та історичні сюжети, тоді неодмінно перегляньте this movie!
 
 
Падінгтон / Paddington1Падінгтон/ Paddington2
Якщо Ви в захваті від апельсинового вареннячка та ведмедів, які вміють говорити, то неодмінно запишіть у свій watch list дві частини пригодницього, сімейного фільма “Падінгтон”!
 
 
Вбивство в східному експресі / Murder on the Orient Express  
Фанатієте від детективних сюжетів, розслідувань, а особливо від творів Агати Крісті? Тоді не оминіть цей фільм своєю увагою!
 
 
Собаче життя / A Dog’s purpose
Всі ми чули про той факт, що тварини мають 9 lives, а Ви вірите в це? Вірний друг Bailey знову повертається у життя головного героя, щоб виправити помилки минулого.
 
 
 
Kingsman
Ззовні елітний магазин з пошиття одягу, зсередини локація таємного підрозділу Kingsman, які борються зі злочинністю у реальному світі.
 
 
До зустрічі з тобою / Me before you
Для всіх романтиків, які готові пустити слізку наприкінці фільму. Чуттєва історія хлопця-інваліда та дівчинки-сонця, яка полюбляла носити “бджолині” колготки;)
 
 
 
Між нами гори / The mountain between us
Катастрофа, яка зближує. Історія виживання після падіння літака.
 
 
Пасажири / Passengers
Якщо ви полюбляєте фантастику, тоді історія про шлях космічного корабля до нової планети Вам прийдеться до душі:)
 
 
Дім дивних дітей місс Сапсан / Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children
Яскрава історія про незвичайних дітей, здібності та вади яких просто схвилюють глядачів цієї пригоди. 
 
 
Сім сестер / Seven sisters 
Monday, Tuesday, Wednesday...Почувши ці слова, ми подумаємо, що хтось перераховує дні тижня. Seven Sisters - from Monday till Sunday.
 
 
Якщо переглянувши всі фільми у Вас виникне нестримне бажання to watch more movies, то радимо скористатися наступними сайтами:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Дата публікації: 21 березня 2018