Дистанційний марафон 'English + Fitness'

Пройшло всього декілька днів карантину і ми вже бачимо, чим займаються підлітки:

  • сидять у смартфонах / планшетах / комп'ютерах
  • багато їдять
  • мало рухаються.

Щоб провести цей час з користю і не набрати декілька зайвих кілограмів, ми розробили онлайн-марафон 'English + Fitness'. Це 5 днів англійської та фізичних вправ, спілкування з віртуальними одногрупниками зі всієї України та зйомки відосиків про суперподорожі під час карантину: з кімнати до кухні і в туалет :)

30.03 - 03.04


 

Як це відбувається?


1

Учень отримує супербокс для навчання поштою. У ньому матеріали для навчання від Грін Кантрі! Це як день Святого Миколая, але у березні:)


2

Щодня протягом марафону ваша дитина:

  • готує Self-Study урок на онлайн-платформі 24 Easy Steps;
  • проводить 2 заняття по 40 хв з тічером та віртуальними друзями зі всієї України;
  • змагається з ними в онлайн-вікторині Kahoot;
  • виконує фізичні вправи з відео-інструкцій, які отримує в особистому кабінеті;
  • готує здоровий перекус, вивчаючи при цьому англійську;
  • знімає короткі 15-секундні відео про те, як карантин вплинув на усі наші сфери життя: Movies / Traveling / Social Networks / Movies / Internet / Ecology. 

 

3

За виконання усіх завдань марафону учні отримують віртуальну "зарплату"  50 кантриків. Один день = 10 кантриків. Ці кошти можна використати для купівлі товарів в онлайн-крамничці Yellow Shop

Варіанти розкладів:

1. Ранковий: 11:00/ 13:00.
2. Післяобідній: 14:00/ 16:00.


Для кого?
Для учнів 11-16 років, які хочуть круто провести час на карантині та не збільшитись на декілька сантиметрів у розмірах :)


 

Вартість:

1700 грн / 5 днів

Дистанційний марафон 'English + Fitness', 2

 


Часті питання:

1. Як будуть проходити заняття з викладачем?
Після реєстрації, в особистому кабінеті з'явиться посилання на платформу ZOOM. Тут учні зможуть спілкуватися з викладачем, бачити віртуальну "дошку", працювати у парах/ групах та з усім класом. 

2. Скільки і які гаджети потрібні для онлайн-табору?
Найкраще використовувати 2 гаджети: стаціонарний комп'ютер/ ноутбук + смартфон або планшет + смартфон. Єдиний момент, коли потрібно використовувати 2 гаджети одночасно
вікторина Kahoot, що триває 15хв. Під час решти активностей можна використовувати лише 1 гаджет.

3. Скільки часу на день займатиме марафон?
Підготовка із Self-Study уроками, які учні готують самостійно до старту занять, займе близько 10-15 хвилин залежно від рівня учня. У період з 10:00 до 15:00* відбуватимуться 2 онлайн-заняття з тічером та віртуальними одногрупниками тривалістю по 40 хв. Між двома заняттями учні самостійно готуватимуть перекус та виконуватимуть сет фізичних вправ за інструкціями. Загальна тривалість марафону щодня - 80хв у групі та 60хв самостійно.

*точний час залежить від віку та рівня англійської учня.

4. Дитина зможе працювати самостійно чи потрібна допомога батьків?
Усі інструкції учні отримають до старту марафону в особистому кабінеті. Батьки можуть допомогти молодшим учням з реєстрацією на платформі ZOOM та налаштуванням усіх пристроїв (смартфонів, камери, мікрофону). Протягом занять допомога не знадобиться, бо учні отримають усі необхідні інструкції у відео- або фотоформаті.

Дата публікації: 16 березня 2020