Підказка №1. Як за 5 хвилин навчитися писати швидше

Підказка №1. Як за 5 хвилин навчитися писати швидше, 2

 

Сьогодні більшість батьків вважає, що навантаження на першокласників є непомірно великим. Насичена та інтенсивна шкільна програма, іноземні мови, спортивні секції, інші гуртки… І нічого не можна пропустити, всюди хочеться встигнути. А для цього дитині необхідно вміти виконувати багато завдань швидко.

Зазвичай першокласники та дошкільнята вміють писати правильно, уважно та акуратно. Але велика кількість дітей пише дуже повільно – це часто стосується не лише англійської, а й рідної мови.

Відсутність навичок писати швидко впливає на:
- першокласника, який постійно стомлюється, довго виконуючи письмові вправи  і через це часто взагалі відмовляється писати;
- батьків, які іноді нервуються через небажання дитини писати будь-що;
- вчителів, яким доводиться підлаштовувати роботу всієї групи так, щоб учні, які повільно пишуть, встигали виконати хоча б частину завдання.

Підказка №1. Як за 5 хвилин навчитися писати швидше, 3


Кількарічний досвід викладання англійської мови підказав нам легкий та практичний спосіб навчити дитину писати швидше, приділяючи цьому лише 5 хвилин на день.

Що для цього потрібно?

Зовсім небагато – ручка, папір та 10-20 слів англійською мовою.

Запропонуйте дитині гру на швидкість – скільки слів вона встигне правильно написати за 5 хвилин (перший раз можна позмагатись разом з першокласником – буде веселіше:). З кожним днем письмові навики дитини розвиватимуться, встановлюватимуться нові рекорди. Непогано також заохочувати дитину невеличкою винагородою за покращений результат. Грати в таку гру потрібно кожного дня протягом 2-4 тижнів і результат помітите не лише Ви, а й вчителі у школі та гуртках.

Які обирати слова? В жодному разі не використовуйте для гри слова, значення яких дитині невідомі. Найпростіший та найефективніший варіант – виписати необхідну кількість вже пройдених слів із підручника англійської мови, за яким займається дитина. Таким чином першокласник отримає подвійну користь – покращить навики письма та повторить і краще запам’ятає вже пройдений матеріал.

Отже, приділяючи грі на швидкість лише 5 хвилин на день, Ви зможете допомогти першокласнику розвинути письмові навики і пришвидшити виконання всіх письмових завдань (в тому числі і домашніх), і ще не раз почуєте радісне «уявляєш, я сьогодні на уроці найперший впорався із завданням!»


Підказка №1. Як за 5 хвилин навчитися писати швидше, 4

Успіхів у навчанні!

Дата публикации: 7 февраля 2012