Сучасні діти мають сучасні потреби, а батьки мають сучасні проблеми :) Бувають періоди коли дитині вже набридає навчання, важко домовитися про прочитання книги, особливо, якщо ідеться про англійську. Дитина мріє про планшет, а батьки - про те, щоб дитина читала книги. Важливо, щоб ця ситуація вирішилася за принципом "win-win" - коли переможцями виходять обидві сторони.

Щоб ви краще перейнялися ідеєю і не просто прочитали статтю і забули, а таки перенесли отриману інформацію у практичне поле - розповім лише про один ресурс. Його буде достатньо вам на найближчі пару місяців. Поділюся своїм улюбленим ресурсом з дитячими онлайн книгами.  Знайомтеся - oxfordowl. Не поспішайте клікати. Я спеціально не даю поки повного лінку - спочатку дочитайте до кінця підказки, щоб аж руки зачесалися від бажання поринути у віртуальний світ книг.

Отож, найбільшою перевагою електронних книг є те, що вони відповідають запитам сучасних дітей. Варто лише дати доступ до ресурсу, а дитина сама швидко розбереться як ним користуватися. Щоправда, я детально розповім що і як шукати, але це буде покроковий путівник для дорослих :)

Другий великий "плюс" - це наявність оригінального озвучення британцями. Цей "плюс" одночасно важливий і дитині, яка чутиме красиву вимову, і мамі, яка не дуже дружить з англійською. В процесі слухання як мама, так і дитина зможуть покращити свою вимову і засвоїти нову лексику. Ось послухайте:

 

 

З відео, напевно, було зрозуміло, але повторюся: онлайн книгу можна читати, слухати, перегортати сторінки, збільшувати зображення, перестрибувати на бажану сторінку. Цей невеличкий набір інструментів допоможе дитині самостійно вирішувати як працювати із книгою.

Чим можна заманити дітей до читання - це наявністю ігор, як винагороди за працю. До кожної історії передбачено 2 гри на перевірку закріплення лексики.

Книги англійською онлайн. За що я їх люблю   Книги англійською онлайн. За що я їх люблю, 2

 

Цікавими також є інструменти для роботи із текстом: можливість виділити слово, зробити власні помітки, надписи, витерти свої повідомлення, а також зберегти книжку із цими змінами.

Книги англійською онлайн. За що я їх люблю, 3

 

Oxford Owl підготував для користувачів детальню відео інструкцію. Сподіваюся, вам усе зрозуміло і ви вже дочекатися не можете закінчення робочого дня, щоб ввечері випробувати нові знання на улюбленій дитині :)

Дата публикации: 15 января 2016