Не можу не похвалитися,  що й ми маємо  в школі не одну Анюту. Й обов'язково розкажемо про кожну  з них.  Сьогоднішня героїня рубрики Special student - дівчина яка з легкістю відрізняє  Моне  від Айвазовського й може розказати про життєвий шлях знаменитих художників у подробицях,  ім’я нашої героїні - Анна, Анна Пустовіт. Запам’ятайте це ім’я, Анюта ще прославить рідну землю бо має мрію та талант.  Згодом кожен  з нас гордо скаже я знаю цю дівчинку,   вона  з України, то там де небо синє-синє, росте червона калина та  живуть найкрасивіші дівчата й  ім'я ії  -  Анна.

Анюта  має маленьку сестричку Марію й надзвичайно гарну та турботливу маму Марину.  У майбутньому мріє бути архітектором, але то не просто мрія ледачого. Анюта хоч і соромя’злива, але дуже цілеспрямована та працьовита, завжди виважена, усміхнена й приємна.

Автор:  Анюта, де навчаєшся? Який фах бажаєш освоїти?

Анна: Навчаюся у державній художній середній школі імені Тараса Григоровича Шевченка. Бажаю освоїти академічний живопис та  малюнок. Це дуже цікаво вивчати різні техніки мистецтва, які використовувулися відомими майстрами  сотні років тому.

Ім'я із запахом троянд, 2 Ім'я із запахом троянд, 3 Ім'я із запахом троянд, 4

Автор: Знаю що ти захоплюєшся  Іваном Айвазовським та Клодом Моне. Які полотна художників полонили твоє серце й чому?

Анна:  Не можу бути байдужою до таких шедеврів Айвазовського як «Буря» та «Дев'ятий вал» й важко не захоплюватися «Дамою з парасолькою» Клода Моне. Відомі полотна мені подобаються  настроєм, витриманістю тону та гармонійністю кольору.

Автор: Як давно вивчаєш англійську мову?  

Анна: Англійську мову вивчаю  вже 8-й рік,  у школі англійської мови «Green Country»  навчаюся  лише 3-й рік.

Автор: Що любиш робити та де черпаєш натхнення?

Анна: Люблю малювати, читати книжки, та подорожувати. Натхнення знаходжу у знайомствах з людьми, це цікаво мені, бо у кожної людини своя реальність.


Автор: Чи є країни до яких хочеш поїхати? Які любиш фільми та книги?

Анна: Хочу відвідати Королівство Нідерландів, Сполучені Штати Америки, та Швецію. Мій улюбленний фільм «Винні зірки», улюбленні книги - усі 7 книг «Хроніки Нарнії».

Автор: Які любиш страви?

Анна: Мені подобається українська  та італійська кухня. Світ не був би таким чудовим без піци та лазаньї)))

Автор: Опиши, будь ласка, свій ідеальний день

Анна: Мій ідеальний день... хм... спочатку  прокинутися, вийти на вулицю, подихати свіжим повітрям, потім  зателефонувати  друзям, і цілий день провести  катаючись на велосипедах.

Автор: В чому на твою думку секрет успіху? Що можеш побажати нашим учням?

Анна: За плечима успішної людини – важка праця, в цьому  весь секрет.  Я бажаю усім творчого натхнення, та успіхів у навчанні.

Величезна подяка Анюті за розмову та настрій. Хай завжди поряд її мольберта сидить муза, що надихатиме на шедеври.  Ось така є у нас учениця Анна,  Анна Пустовіт, запам'ятайте це ім'я!

Ім'я із запахом троянд

Згідно статистики  ім'я Анна найбільш поширене  у світі. Це  тому, що ім'я дуже красиве, є в ньому  величність, запах троянд та розкіш. Історії відоме ім’я Анна  такими постатями як: Анна Візантійська, Анна Бретонська, Анна Ярославна, Анна Австрійська.
  В літературі Анна також відома, принаймі майже усі читали Кареніну Толcтого.  Важко знайти у радянському кінематографі фільм де не чутно імені Анна. Коріння імені  давньоєврейське, а значення - «божественна  благодать» та «витонченість».

Дата публикации: 25 марта 2015