Випуск  “I’m special”

 

Беседа Анна

 
Мені неймовірно пощастило! Завжди маю незвичайних учнів, талановитих, вольових, розумних з величезними дитячими серцями. 
 
Світ дитини інакший, щоб не творилося навкруги, а дитячі душі завжди наповнені теплом, добром і надією,  чого часом так не вистачає нам дорослим. Діти допомагають правильно жити, їх ангельські обличчя й добрі оченята нагадують нам, що основним у житті є прагнення до світлого та красивого. Лише завдяки дітям ніколи не згасне на планеті щедрість та щирість душі. Саме квіти життя допомагають нам робити шалені вчинки, які  можливо ми ніколи не зробили б самостійно. 
Думаю, що ви вже бачили наше відео з Дня Святого Валентина й помітили гарну дівчинку з чарівним голосочком. Героїнею сьогоднішнього випуску I’m special є Беседа Анна.
 
 
Анна - учениця 10 класу Cлов’янської гімназії .
Життєрадісна, щира, розумна, гарна і кмітлива. 
Знаходить натхнення у дорогих серцю людях.
Захоплюється малюванням, вивченням іноземних мов та музикою. Полюбляє вночі малювати слухаючи класичну музику. Як каже Анна: «Музика створює почуття, яких не існує в житті».
 
Анюта, як давно навчаєшся в школі англійської мови «Green Country»?
Анна: Навчаюся близько пів року і мені дуже подобається. 
 
Знаю, що незабаром ти збираєшся вступати  у ВНЗ, який університет  та спеціальність обрала і чому?
Анна: Я планую їхати на навчання за кордон до Польші. Зараз обираю спеціальність та вивчаю мову. Із спеціальністю остаточно ще не визначилася. Планую вивчати міжнародні відносини, або ж сферу туризму , бо дуже люблю подорожі.
 
I’m special №5: Дівчина з чарівним голосочком
 
А ким хотіла стати у дитинстві ?
Анна: У ранньому дитинстві мріяла стати вчителькою, трохи пізніше хотіла розпочати співочу кар’єру . У середній школі обирала між ветеринаром та дизайнером. Дуже люблю тварин, у мене навіть був кролик і мені дуже подобалося бавитися з ним. Саме тоді  я зацікавилася професією ветеринара. Мрії про дизайнерство народилися через жагу до малювання. В мене  є спеціальний альбом для малювання  саме там я й переношу свої задуми  на альбомний аркуш.
 
I’m special №5: Дівчина з чарівним голосочком, 2
 
Анюта, в якій країні ти б хотіла жити ?
Анна: Я дуже люблю свою країну й хотіла б залишитися тут. Це моя домівка, мій рідний край, тут все мені рідне, тому без сумніву це  - Україна.
 
                                               I’m special №5: Дівчина з чарівним голосочком, 3
 
Анна, розкажи  про свій ідеальний день.
Анна: Ідеальний день... Це день з моїми друзями, день коли ні про що не потрібно турбуватися, коли можеш робити все, що заманеться.  Це день на природі. Це чудовий день!
 
І чого б ти хотіла побажати учням нашої школи?
Анна:Я хочу побажати цілеспрямованості, натхнення. Ніколи не здавайтесь. Завжди досягайте своєї мети, успіхів Вам!
Дякую Анюті за приємну розмову, і в свою чергу бажаю їй досягти поставлених цілей, правильно обрати ВНЗ та вступити  на ту спеціальність, яка найбільше до душі.
 
Yours,
Irina Androshuk 
Дата публикации: 25 апреля 2014