автор ідеї Іра Андрощук, викладач Green Country

на фото вона найкучерявіша :)

Нещодавно дизайнери Green Country розробили тематичну серію блокнотів та магнітів  "When I grow up...", тобто "Коли я виросту...", згодом ми проводили опитування з приводу того, ким наші учні бачать себе в майбутньому і всі в один голос стверджують, що їхня майбутня робота має бути:

  творчою                     цікавою                  добре оплачуваною

Життя кльове коли кольорове! Історія кольорової групи..


 Яка ж професія - творча???

Актор, журналіст - відповідають мої діти.

Високооплачувана - ? Звісно банкір та політик! Сумно й нудно, як на мене! Шаблонно й аж ніяк не творчо!

Життя кльове коли кольорове! Історія кольорової групи.., 2


 В той момент я загорілася  змінити хід думок моїх учнів та показати їм , що кожна професія може бути творчою, а щоб не відхилитися від навчального процесу й довести студентам той факт, що навіть їхнє щоденне навчання то ж також неабияка творчість, що вимагає польоту фантазіі, я  вигадала кольорові дні. Для кращого розуміння трішки предісторіі моєї задумки...

Життя кльове коли кольорове! Історія кольорової групи.., 3


За горами й за морями є країна, яку колись відкрив один не менш творчий чоловік Христофор Колумб, мову тієї країни ми вчимо й ім'я їй Америка. Як же солодко то звучить)) є у тій країні місто одне, назва тому місту Сієтл. І от є там цікавий ринок. О, Ви ніколи не здогадаєтесь, що таке цікаве продають на тому ринку! Здаєтесь??? Морепродукти й рибу й назва йому Fish market. Американці - люди позитивні й дуже життєрадісні й от одного разу вирішили вони чого просто й нудно продавати рибу, ми краще будемо робити це весело й кумедно))) тільки в Сієтлі Ваш лосось перед тим як потрапити в салатик буде танцювати, а щука чи тунець перед палкою зустріччю з вашою новою сковорідочкою помахає хвостом у повітрі. Люди з усього світу приїжджають в Сієтл сфотографуватися з дивакуватими продавцями риби. Це круто, люди руйнують стереотипи й додають насичену концентрацію творчості у своє буття)))
Душею ми в Америці, тому розмовляючи про професії й переглянувши відео з Сієтлу, ми вирішили розфарбувати яскравими фарбами полотно нашого навчання.

Життя кльове коли кольорове! Історія кольорової групи.., 4

Кожної неділі ми проводимо кольорові дні.

Життя кльове коли кольорове! Історія кольорової групи.., 5Вибираємо напередодні колір та в неділю приходимо по максимуму одягнені в обраний колір. Насправді то весело помічати, що маєш стільки червоного, й лише трішки жовтого й майже нічого зеленого, ой,  та ні трохи є)))
Мої учні в неділю завжди у хорошому настрої.
Не дивлячись на диктанти й тести. В суботу я отримую ввечері меседжі в контакті, кожен перепитує колір неділі.

Бачили б Ви їхні очі коли вони сидять перед початком заняття й чекають один одного.
Скільки там неприхованої цікавості.
Такої щирої.  Такої теплоі та милої.
Давайте прокидатися від яскравих кольорів, а не від кави.
Давайте дивитися в очі один одному, а не на фото в фейсбуці.
Давайте жити кольорово)
 

Життя кльове коли кольорове! Історія кольорової групи.., 6

Дата публікації: 2 грудня 2013