Country Travel – мандрівний табір для дітей віком 9-16 років, у якому поєднуються вивчення англійської мови та подорож містами України.  Хочемо поділитися спогадами із Різдвяної подорожі, з якої ми нещодавно повернулися.... 
 
Тернопіль та Львів - міста, у яких яскраво відчувається Різдвяна казка, тому, щойно відсвяткувавши із своїми сімями Новий Рік - ми вирушили у пошуках див і навіть не сподівались, що Файне місто Тернопіль зустріне нас снііггоом:))) 
 
 
 
Того ж дня на нас чекала благодійна фотосесія у приватній колекції старовинного українського одягу від нашого улюбленого фотографа Олега Гевко. Ось так виглядають справжні україночки та українці у Борщівських вишиванках.  
 
 
 
 
Мандрівка відбувалась протягом Різдвяних свят, тому підготовка Вертепу звичайно входила в наші плани. Костюми для героїв Вертепу діти створювали власноруч під чітким керівництвом майстрині Юлі Кургіної. Постановку та репетиції вистави  діти мали щодня. Результатом плідної праці став справжній театр талановитих колядників.
 
 
 
 
 
Тернопіль не припиняв дивувати своєю гостинністю. Одне з найвідоміших в Україні видавництв «Підручники та посібники» запросило нас на екскурсію. Діти побачили весь процес створення книги від «верстки» до «фальцювання». 
 
 
 
 
Не забували ми і про навчання. У програму табору входили лексичні заняття, серед яких і Reading time. Цього разу ми читали «Heron and Hummingbird» та «Five children and It».  
 
 
 
7 січня Country Travel вирушили до Львова. Мабуть багато хто мріяв опинитися у Львові на Різдво. Це справжня казка. Вулиці старого міста пройняті святом: Різдвяний ярмарок, красуні-ялинки, Вертепи, шопки…  Не менше вразив дітей і офіс Грін Форест у Львові. У цьому чарівному місці 4 години занять щодня промайнули як декілька хвилин.
 
 
 
Вечірня програма у Львові була дуже насиченою. Львівська опера, оперета "Летюча миша", понад 1000 глядачів, серед яких і наймолодші поціновувачі великого мистецтва. 
 
 
 
Завершення нашої подорожі було шоколадним☺  Годинний майстер-клас від Львівської майстерні шоколаду, смачнючі цукерки hand-made на подарунок для мами  та сертифікати молодших шоколатьє. Емоції та враження не передати!
 
 
 
Дата публікації: 12 січня 2015