Згідно статистики  ім'я Анна найбільш поширене  у світі. Це  тому, що ім'я дуже красиве, є в ньому  величність, запах троянд та розкіш. Історії відоме ім’я Анна  такими постатями як: Анна Візантійська, Анна Бретонська, Анна Ярославна, Анна Австрійська.
  В літературі Анна також відома, принаймі майже усі читали Кареніну Толcтого.  Важко знайти у радянському кінематографі фільм де не чутно імені Анна. Коріння імені  давньоєврейське, а значення - «божественна  благодать» та «витонченість».

Не можу не похвалитися,  що й ми маємо  в школі не одну Анюту. Й обов'язково розкажемо про кожну  з них.  Сьогоднішня героїня рубрики Special student - дівчина яка з легкістю відрізняє  Моне  від Айвазовського й може розказати про життєвий шлях знаменитих художників у подробицях,  ім’я нашої героїні - Анна, Анна Пустовіт. Запам’ятайте це ім’я, Анюта ще прославить рідну землю бо має мрію та талант.  Згодом кожен  з нас гордо скаже я знаю цю дівчинку,   вона  з України, то там де небо синє-синє, росте червона калина та  живуть найкрасивіші дівчата й  ім'я ії  -  Анна.

Анюта  має маленьку сестричку Марію й надзвичайно гарну та турботливу маму Марину.  У майбутньому мріє бути архітектором, але то не просто мрія ледачого. Анюта хоч і соромя’злива, але дуже цілеспрямована та працьовита, завжди виважена, усміхнена й приємна.

Автор:  Анюта, де навчаєшся? Який фах бажаєш освоїти?

Анна: Навчаюся у державній художній середній школі імені Тараса Григоровича Шевченка. Бажаю освоїти академічний живопис та  малюнок. Це дуже цікаво вивчати різні техніки мистецтва, які використовувулися відомими майстрами  сотні років тому.

  

Автор: Знаю що ти захоплюєшся  Іваном Айвазовським та Клодом Моне. Які полотна художників полонили твоє серце й чому?

Анна:  Не можу бути байдужою до таких шедеврів Айвазовського як «Буря» та «Дев'ятий вал» й важко не захоплюватися «Дамою з парасолькою» Клода Моне. Відомі полотна мені подобаються  настроєм, витриманістю тону та гармонійністю кольору.

Автор: Як давно вивчаєш англійську мову?  

Анна: Англійську мову вивчаю  вже 8-й рік,  у школі англійської мови «Green Country»  навчаюся  лише 3-й рік.

Автор: Що любиш робити та де черпаєш натхнення?

Анна: Люблю малювати, читати книжки, та подорожувати. Натхнення знаходжу у знайомствах з людьми, це цікаво мені, бо у кожної людини своя реальність.


Автор: Чи є країни до яких хочеш поїхати? Які любиш фільми та книги?

Анна: Хочу відвідати Королівство Нідерландів, Сполучені Штати Америки, та Швецію. Мій улюбленний фільм «Винні зірки», улюбленні книги - усі 7 книг «Хроніки Нарнії».

Автор: Які любиш страви?

Анна: Мені подобається українська  та італійська кухня. Світ не був би таким чудовим без піци та лазаньї)))

Автор: Опиши, будь ласка, свій ідеальний день

Анна: Мій ідеальний день... хм... спочатку  прокинутися, вийти на вулицю, подихати свіжим повітрям, потім  зателефонувати  друзям, і цілий день провести  катаючись на велосипедах.

Автор: В чому на твою думку секрет успіху? Що можеш побажати нашим учням?

Анна: За плечима успішної людини – важка праця, в цьому  весь секрет.  Я бажаю усім творчого натхнення, та успіхів у навчанні.

Величезна подяка Анюті за розмову та настрій. Хай завжди поряд її мольберта сидить муза, що надихатиме на шедеври.  Ось така є у нас учениця Анна,  Анна Пустовіт, запам'ятайте це ім'я!
Дата публікації: 25 березня 2015