Тебе не було на занятті (запалення хитрощів, кохання змушує прогулювати заняття, а, може, таки справді, нездужав чи були невідкладні важливі справи)?

Причин багато - алгоритм поведінки одинаковий - потрібно дізнатися пройдений матеріал та домашні завдання на наступне заняття, щоб не виглядати зовсім несолідно.

Green Country робить все, щоб допомогти тобі бути "в курсі". Саме для цього пропонуємо тобі цікаву послугу Domashka online.

Суть послуги: кожна група студентів Green Country має персональну сторінку, на якій викладач розміщує інформацію з останніх занять, а також важливі повідомлення. Тобто, сидячи вдома ти можеш отримати необхідну інформацію про справи твоєї групи.

ID групи: це таємний пароль, який дає тобі можливість побачити сторінку своєї групи та отримати домашні завдання. Його можна знайти на першій сторінці в твоєму Country Book (викладач повідомляє його на 4-5-ому занятті семестру). Якщо ти таки пропустив цей момент, тоді просто уточни свій ID у адміністратора або ж у викладача.

Фотоінструкція: що і де шукати?

1. Заходь на сайт та праворуч шукай значок "Domashka ONLINE"

Дізнайся домашні завдання не виходячи з дому

2. Натискай кнопку "Groups"

Дізнайся домашні завдання не виходячи з дому, 2

3. В поле "ID групи" введи свій ID та тисни кнопку "Вхід". 

Дізнайся домашні завдання не виходячи з дому, 3

Перед тобою твій профайл групи! Виконуй свою домашку;)

 

Якщо все ж виникають запитання щодо домашнього завдання - звяжися із своїм викладачем чи адміністратором. Вся контактна інформація є на сторінці твоєї групи.

Продуктивного та цікавого навчання!

Дата публікації: 20 вересня 2016