Усе більше батьків прагне, щоб їхні діти могли говорити англійською вже в дитинстві. Адже вважають: що раніше діти почнуть вивчати іноземну мову, то вищі результати вони отримають. Ми розповімо, чому англійська мова для дошкільнят – це завжди правильне рішення!

Зміст

1. Англійська мова для дошкільнят: яка від неї користь?
2. Плюси вивчення англійської мови для дошкільнят
3. Коли варто починати вивчати англійську мову?
4. Білінгвізм – це добре чи ні для дошкільника?
5. Книги, пісні, ігри – основні заняття на курсах англійської мови для дошкільнят

Англійська мова для дошкільнят: яка від неї користь?

Якщо ви вивчали іноземну мову в школі, напевно ви захочете, щоб ваша дитина теж вільно розмовляла не однієї мовою. У якому віці малюкам слід починати вивчати англійську? Точно можемо сказати, що вивчити мову в дитинстві набагато легше, ніж у дорослому віці, і це приносить багато користі в майбутньому. Носії іноземної мови часто заробляють більше, мають доступ до найкращих світових університетів і більше можливостей для подорожей. Простіше кажучи, записавши дитини на англійську мову для дошкільнят у дитинстві, ви допоможете їй досягти успіхів у дорослому житті.

У Green Country англійська для дошкільнят – це веселі інтерактивні уроки. Звичайно, під час занять викладачі використовують ігри та пісні:

  • під час співу простих пісень дошкільнята вчать звуки, слова та цілі фрази;
  • на курсах англійської мови для дошкільнят такі пісні дуже веселі й супроводжуються яскравими відео.

Що ж стосується ігор, які часто використовуються на курсах англійської для дошкільнят, вони прості, короткі, можуть як включати фізичну активність, так і проводитися на онлайн-платформах або в мобільних додатках. Гра – це досить ефективний спосіб вивчити, повторити й поповнити словниковий запас. Так діти вчаться, навіть не усвідомлюючи цього.

Англійська мова для дошкільнят: чим раніше – тим краще?
Англійська мова для дошкільнят – прекрасний старт

Плюси вивчення англійської мови для дошкільнят

Діти чудово вчать мови, за кілька років вони можуть повністю опанувати англійську. Дошкільнята набувають навичок аудіювання в дуже ранньому віці, і це допомагає їм протягом усього життя. Вони можуть розібрати іноземні слова та фрази з різних пісень і живої мови. Навіть для багатьох дорослих, які вивчають англійську, це велика проблема. Що ще більш важливо, вони розуміють значення слів, оскільки викладач не перекладає їх, а використовує картинки або предмети для наочного пояснення. Це чудовий спосіб поповнювати словниковий запас. Крім того, малюки можуть вивчити букви та базові правила правопису в дитячому саду, і це, безперечно, допоможе їм в школі.

Англійська мова для дошкільнят корисна тим, що ваш малюк отримає максимальний досвід від вивчення англійської, поєднуючи:

  • живі заняття з фахівцем-викладачем, який буде заохочувати їх цікавість і мотивувати їх практикуватися в говорінні англійською, отримувати задоволення від навчання з дітьми того ж віку;
     
  • інтерактивне навчання вдома як підготовка до наступного уроку – і все це в безпечному та зрозумілому середовищі онлайн-навчання. У вас буде доступ до особистого кабінету вашої дитини, де ви зможете відслідковувати її успіхи.

Заняття побудовані так, щоб більше часу приділялося практиці й інтерактивним вправам. Маленькі студенти спілкуються, готують цікаві командні проєкти, а головне – вчаться за тими матеріалами та проходять ті теми, які дійсно цікавлять сучасних дітей. Вони вдосконалюють свої творчі здібності, отримують навички лідерства та комунікації.

Вдома ваш дошкільник займається за допомогою захопливих і якісних онлайн-ресурсів, які доступні в будь-який зручний час і завжди під рукою. Чому варто проходити self-study? Діти почуватимуться більш впевнено в класі, у них буде більше часу для відпрацювання розмовних навичок під час уроку з викладачем і одногрупниками.

Коли варто починати вивчати англійську мову?

Батьки часто запитують, коли варто починати навчати дитину іноземної мови. Тут мінімального віку не існує. Англійську можна вчити паралельно з рідною мовою.

Коли дітям слід почати вчити іноземні слова та фрази? Чи варто розглядати мовне занурення з народження? Фахівці стверджують, що можна! Опанування мови дітьми – неймовірний процес, тому коли справа доходить до того, щоб навчати вашу дитину додатково, дійте.

Відвідувати курси англійської мови дошкільнята можуть уже з 2-3 років. Багато батьків думає, що дітям слід починати заняття з англійської вже в школі. Однак дошкільний вік ідеальний для того, щоб отримати базові навички англійської. Спеціалізовані курси навчають у найбільш природний спосіб.

Вік до 8 років – найкращий час, щоб почати вчити нову мову. Тоді мозок дитини схожий на губку – він поглинає неймовірну кількість інформації дуже швидко. Батьки відправляють своїх малюків на курси англійської для того, щоб вони отримали тільки найкраще від уроків. Також завжди є альтернатива заняттям у класі: це уроки англійської онлайн. З ними діти можуть вчитися вдома, а батьки відстежувати їхні успіхи, і все це в безпечній обстановці. Із розвитком технологій в останнє десятиліття онлайн-класи стають все більш популярними в усьому світі. Наявність вчителя-носія англійської в онлайн-класах робить процес навчання набагато якіснішим для дітей, оскільки вони можуть вивчати мову від людини, яка знає її досконало.

Білінгвізм – це добре чи ні для дошкільника?

Щойно дитина народжується, батьки можуть говорити з нею в тому числі англійською. Однак процес навчання має бути трохи іншим, ніж у разі «одномовного» виховання. Вивчення мови малятами – цікавий процес. Для них усі слова – нові незважаючи на те, з якої вони мови. Тож і англійська, і українська лексика для немовляти – як частина словникового запасу однієї невідомої мови.

Якщо, наприклад, мама й тато звертаються до дитини англійською та українською мовами, маленька дитина не дізнається, що це дві різні мови. Як тоді ви можете повідомити дитині, яке слово належить до першої мови, а яке – до другої? Дві мови мають бути персоніфіковані двома батьками. Наприклад, мама повинна говорити українською, а тато вчити дитину англійської мови. Дитина швидко вивчить дві мови одночасно та зрозуміє, що можна говорити двома способами.

Англійська мова для дошкільнят: чим раніше – тим краще?
Переконайтеся, що дитина не плутає дві мови

Батькам не потрібно турбуватися про те, що вони можуть нашкодити своїй дитині, змішуючи мови у двомовному середовищі, оскільки діти легко пристосовуються. Насправді двомовність може принести багато користі. Діти будуть зростати, чуючи дві мови, тому будуть здатні розуміти й розмовляти ними до того, як піде до школи.

Книги, пісні, ігри – основні заняття на курсах англійської мови для дошкільнят

Чому б не читати історії та казки малюкові англійською? Ілюстрації допоможуть зрозуміти сюжет. До того ж, за спеціальними книгами маленькі діти можуть вивчати кольори, тварин, країни тощо. Коли вашій дитині виповниться 8-11 років, вона зможе самостійно читати свої перші книги. Її словниковий запас покращиться, а фантазія та творчі навички будуть розвиватися.

Ігри також можуть спонукати дітей вчитися. На курсах використовуються планшети, додатки та освітні ресурси. Із дітьми грають у настільні та розвивальні ігри англійською. Це сприяє тому, що дитина читає та думає англійською. Плюс – ігри мотивують дітей старатися більше та дізнаватися нове!

Коли діти вчать англійську за допомогою співу й танців, вони веселяться та вчаться швидше. Це відноситься не тільки до домашнього навчання, вони можуть робити те ж саме на курсах. Тому поспішайте записати свою дитину на англійську для дошкільнят – і ви не пошкодуєте!Анастасія Бердичевська

 

Дата публікації: 8 вересня 2020